Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Radnice změnila strukturu odborů města, slibuje si od ní lepší efektivitu práce úředníků

Městský úřad od července částečně změnil strukturu svých odborů. Některé velké agendy rozdělil na dvě části. To s sebou v posledních měsících přineslo také řadu výběrových řízení.

Radnice vypsala v posledních měsících několik výběrových řízení na pozice vedoucích úředníků. Důvodem byla změna organizační struktury úřadu, ve které se velké agendy, odbor správních činností a odbor majetku a investic, rozštěpily na dvě části. 

“Vznikl nový odbor správy majetku, nový odbor rozvoje a investic a z odboru správních činností vznikl nový odbor správních agend a odbor přestupkových agend,” zvedl  Václav Dobrozemský (ODS), 1. místostarosta Nového Jičína.

“V rámci reorganizace máme veškeré posty obsazeny. Hledáme pouze vedoucího na odbor investic a rozvoje. Díky tomu, že ,” informoval Stanislav Kopecký (ANO), starosta Nového Jičína. 

Uspořádání úřadu se změnilo od července. Lidé by teď měli také snadněji zjistí, na který odbor se s danou záležitostí obrátit.  

“Cílem organizační změny je nastavení nového systému a fungování úřadu a zefektivnění, kdy jsme vnímali, že ty agendy jsou poměrně rozsáhlé,” vysvětlil Václav Dobrozemský 

Do personální rošády pak zasáhl také nový odbor kancelář vedení města a výpověď tajemnice. Nově bude tuto funkci od poloviny srpna zastávat Josef Solanský. 

“Má dlouholeté zkušenosti z Městského úřadu Kopřivnice, kde vedl poměrně velký a významný odbor, a dlouhodobě zastupoval dlouhodobě tajemníka Městského úřadu v Kopřivnici,”  informoval starosta. 

Posty v čele nových odborů pak většinou obsadili dosavadní vedoucí úředníci 

“Tři zaměstnanci pokračují, byli už v pracovním poměru. Na odboru správy majetku je to Vladimír Bartoň, na odboru vedení kanceláře města je to Dagmar Veličková, na odboru správních agend je to Renáta Kelnarová. na odboru přestupkových agend nastoupí  Bohuslava Černá,” vyjmenoval místostarosta.  

Prvního srpna se také ujal řízení strážníků jejich nový velitel Daniel Rýdel. 
Hrdza (SK) / koncert

Dnes
Nový Jičín, zahrada restaurace Nové Slunce

Festival pod Kaštany III.- Věra Martinová, René Souček, JARA Trio

17.07. 18:00
Nový Jičín, zahrada restaurace Nové Slunce

Festival pod Kaštany III. - Lenka Filipová, Samson Lenk a další

18.07. 14:00
Nový Jičín, zahrada restaurace Nové Slunce

ROMOTOP spol. s r. o. Odry, Tošovice
Odry
od 23 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

ROMOTOP spol. s r. o. Odry, Tošovice
Odry
od 23 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Základní škola Galaxie, s.r.o. - B. Martinů
Nový Jičín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků