Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Pracovníka pily ve Frenštátě pod Radhoštěm zavalilo dřevo, letěl pro něj vrtulník

Záchranáři zasahovali v úterý odpoledne u vážného pracovního úrazu ve Frenštátě pod Radhoštěm. Pracovníka pily tam zavalily dřevěné desky. Ve vážném stavu ho musel do nemocnice transportovat vrtulník.

Informace o zraněném muži přišla na tísňovou linku krátce po sedmnácté hodině. První záchranáři u něj byli do pěti minut. " Třiatřicetiletý muž byl zavalen balíkem desek při jejich manipulaci pomocí vysokozdvižného vozíku," informoval mluvčí záchranky Lukáš Humpl.

Desky mu spadly přímo na nohy a záchranáři ho museli uvést do umělého spánku. "Utrpěl vážná poranění, lékař provedl intubaci jeho dýchacích cest a pacient byl převeden na umělou plicní ventilaci," doplnil mluvčí záchranářů.

Po prvotním ošetření ho transportoval vrtulník na urgentní příjem Fakultní nemocnice Ostrava. Případem se zabývá i policie. "Na místě se nacházelo několik svědků, nyní probíhají jejich výslechy. Prověřuje se, zda pracovníci dodrželi všechny bezpečností předpisy a normy," řekla policejní mluvčí Karolína Bělunková.
Jakub Děkan & band + Kofe-In / dvojkoncert

14.08. 20:00
Nový Jičín, Zahrada restaurace Nové Slunce, Nový Jičín

Horká kaše/ Letní open –air show

15.08. 20:00
Nový Jičín, Amfiteátr Skalky, Nový Jičín

Novojičínské Od-dechovky - festival dechových hudeb Nový Jičín

16.08. 13:00
Nový Jičín, Zahrada restaurace Nové Slunce, Nový Jičín

STRABAG a.s. - okres NJ
Šenov u Nového Jičína
od 20 000 Kč/měsíc

Detail

HPF CleanCat s.r.o. - Mošnov
Mošnov
od 90 do 110 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků