Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Fokus zve o jarních prázdninách na Cestu z města, připravte se i na šifry a hádanky

Jarní prázdniny budou mít novojičínské děti druhý březnový týden. Pokud si marně lámete hlavu s tím, co podniknout, je tady výzva Střediska volného času Fokus - vydejte se na Cestu z města.

Zorganizovat za stávající situace akci pro veřejnost je v podstatě nemožný úkol. Pracovníci Střediska volného času Fokus se ovšem takových výzev nebojí. Připravili netradiční procházku s názvem Cesta z města.

Monika Vindišová, SVČ Fokus Nový Jičín: “Tato procházka je nevšední tím, že po cestě musí rodiče s dětmi nebo mládežníci, ti, co se do akce zapojí, plnit různé úkoly, hádanky a šifry, díky kterým se dostanou na další a další místa. Na konci cesty je pro všechny účastníky připraven poklad.”

Zájemci o dobrodružství na čerstvém povětří se musí dopředu zaregistrovat na webových stránkách Fokusu.

Monika Vindišová, SVČ Fokus Nový Jičín: “Využili jsme dobu jarních prázdnin, ať si je mohou rodiče s dětmi zpestřit. Celá procházka je cílena na přírodu, nebudeme se ani tak pohybovat v centru města, ale bude to Nový Jičín a jeho okolí, tedy přírodní stezky.”

Cestu mohou absolvovat kdykoliv v průběhu dvou týdnů, nejen toho prázdninového, tedy od 1. do 14. března. Trasa je dlouhá pět až osm 8 kilometrů. Zdolat ji mohou během jednoho dne a nebo si úkoly rozdělit do více dnů.

Monika Vindišová, SVČ Fokus Nový Jičín: “Cesta začíná na místě, které vám prozradíme až ve startovním balíčku. Ve chvíli, kdy uhradíte startovné, přijdete si na informace k nám do Fokusu vyzvednout startovní balíček, a to v týdnu od 22. února, a celá akce startuje 1. března.”

Výprava je zaměřena především na děti školního věku, ty mladší z 1. stupně budou pomoc rodičů určitě potřebovat a dle Moniky Vindišové organizátoři doporučují jejich spoluúčast i starším dětem a mládežníkům.Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků