Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Novojičínští ochotníci komedií o nevěře oslaví společných 15 let

Herci novojičínského ochotnického Divadla bez portfeje se připravují na novou sezonu. Už několik měsíců zkouší francouzskou komedii Anna v ringu. Jejím uvedením oslaví soubor 15 let své existence.

Po uvedení vlastní komedie Klid a prachy před třemi lety se nyní novojičínské ochotnické Divadlo bez portfeje vrací k oblíbenému francouzskému autorovi, připravuje nastudování hry Anna v ringu Marca Camolettiho.

Viktor Dudák, režisér Divadla bez portfeje: “Je to opět konverzační komedie, která přivádí diváky do velkého bytu zámožného páru. Stěžejní postavou je zde služebná, které řeší jejich vzájemné zálety. Je tam velice mnoho komických situací a myslím, že diváci se budou bavit.”
Alena Kupková, herečka Divadla bez portfeje: “Hraju manželku a my se chceme se svým manželem podvést oba dva. Ani jeden o tom nevíme a já bych nechtěla prozrazovat další děj toho kousku.”
Zdeněk Šmejda, herec Divadla bez portfeje: “Já hraju takového vypočítavého manžela, který by rád s tou milenkou něco měl, ale samozřejmě za co nejmenších okolností, které by mu mohly způsobit nějaké problémy.”

Veřejnou generálku komedie plánují divadelníci na březen, jejím uvedením oslaví 15 let existence. Uskuteční se ve Středisku volného času Fokus, jejich domovská scéna, malý sál Beskydského divadla, je kvůli stavebním pracím mimo provoz.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy