Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vrhnout se mohou třeba na jazyky, šití nebo divadlo

Městské kulturní středisko otevírá nové kurzy určené dospělým Novojičíňákům. Připravilo nabídku vzdělávacích lekcí, ale i aktivit pro pobavení, třeba hodiny herectví.

Vzdělávací ale i zábavné volnočasové aktivity pro dospělé pořádá městské kulturní středisko řadu let. Zájemci toužící po jazykových znalostech se opět budou moci vrhnout do výuky anglického, německého, italského, francouzského a španělského jazyka. Konverzovat budou moci ve 30 lekcích po dvou hodinách, a to ti začínající i pokročilí a zkušení.

Lenka Domitrová, MKS Nový Jičín: “Pro letošní školní rok jsme připravili tři novinky. První je kurz tvůrčího psaní, další je výtvarný kurz aneb Malování není věda, štětec, barvy, papír třeba. V minulých letech jsme měli kurz, který se zabýval kresbou a letošní školní rok jsme připravili takovou nadstavbu, která se bude věnovat malbě. Poslední novinkou je divadelní kurz pro dospělé, který bude na Staré poště v Galerce. Výstupem toho kurzu bude autorské představení, které by mohlo být prezentováno v rámci divadelní dílny v Kamenném divadle.”

Ochotnickým divadelníkům se budou věnovat lektorky, která už pro městské kulturní středisko v loňském roce vedly kurz Divadelník pro děti. I ten bude pokračovat, navíc s rozšířeným počtem hodin.

Lenka Domitrová, MKS Nový Jičín: “V nabídce samozřejmě nemůže chybět kurz šití, který je velice oblíbený, kurz tchaj-ťi, kurz znakového jazyka, kurz fotografování a hry na kytaru.”

Přihlášky přijímá městské kulturní středisko do 24. září, zájemci je mohou podat elektronicky nebo přijít osobně na Starou poštu. Podrobné informace jsou na webu.

Následovat budou, pravděpodobně počátkem října, informativní schůzky, kde se účastníci seznámí s lektorem a domluví se, který den, od kolika hodin se budou scházet.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy