Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Přírodní koupaliště ve Studénce muselo zavřít, vandalové rozebrali dlažbu na dně bazénu

  • Studénka,

Těžko uvěřitelná situace nastala na přírodním koupališti ve Studénce. Někdo tam rozebral dlažbu na dně bazénu a následně ji naházel do více než třímetrové hloubky. Naštvaní provozovatelé proto kontaktovali policii a koupaliště museli do odvolání uzavřít.

Provozovatelé přírodního koupaliště ve Studénce oznámili ve čtvrtek dopoledne mimořádné uzavření.

Ondřej Stanek, vedoucí Přírodního koupaliště Studénka: "Bohužel jsem nuceni z technických důvodů koupaliště uzavřít. Kvůli vandalismu a ničení bazénového tělesa nemůžeme z bezpečnostních důvodů areál pro veřejnost otevřít."

Důvodem jsou vandalové, kteří koupaliště nepochopitelným způsobem poškodili.

Ondřej Stanek, vedoucí Přírodního koupaliště Studénka: "Někteří naši návštěvníci rozebrali dlažbu na dně bazénu a betonové dlaždice o rozměru 40 x 40 cm následně naházeli do hloubky 3,25m."

Takto skončilo na dně přes 50 kusů dlaždic. Hromada se nachází na dně v místech, kam se nejčastěji skáče a její hrany a ostré rohy by mohly způsobit vážné zranění.

Ondřej Stanek, vedoucí Přírodního koupaliště Studénka: "Zítra ráno dorazí instruktor ze školy potápění s potřebným vybavením a zkusíme dlaždice alespoň rozprostřít do roviny, ať můžeme co nejdříve zaručit bezpečnost návštěvníků a obnovit provoz. Finální přesun dlažby zpět a její oprava pak proběhne pravděpodobně během příštího týdne."

Do té doby zůstane areál uzavřený. Celou věc řeší provozovatel také s policií.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků