Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na pochmurné počasí mají ve Studénce originální výbavu

  • Studénka,

Zvládnout podzim s deštníkem ozdobeným vlastními kresbami mohou lidé, kteří zavítali na workshop do Rodinného centra. Originální praktický i módní doplněk dekorovali pomocí barev, listů i otisků dlaní.

Rodinné centrum ve Studénce pořádá tvořivé dílny poměrně pravidelně, letošní novinkou v podzimní nabídce byl workshop na téma namaluj si svůj deštník.

Kristýna Marková, Rodinné centrum: “Kreativní činnost je úžasná věc, zkusili jsme novinku a právě jsme zahájili tuto akci Malování deštníků. Lidé si mohou přijít u malování odpočinout nebo získat nové zkušenosti z výtvarných technik.”

Dekorovat deštníky mohli účastníci různými barvami, metalickými nebo sytými pastelovými. Motiv záležel čistě na jejich fantazii, někdo se nechal inspirovat podzimem, jiný volil nadčasové nebo dětské téma.

Kristýna Marková, Rodinné centrum: “Deštník si samozřejmě odnesou, mohou ho využít jako dárek nebo jako módní doplněk pro sebe, je to nějaký originální, který mohou nosit. Vydrží to celý rok a je to úžasná věc.”

Obecně podzim je v Rodinném centru hektickým časem mnoha různých aktivit. Nedávno to byl například druhý ročník swapu nebo v době podzimních školních prázdnin Čarodějný příměstský tábor. Na 11. listopadu připravují Svatomartinský lampionový průvod.

Lucie Zajícová, vedoucí Rodinného centra: “A pak jsou to také akce charitativního charakteru, jako je třeba Krabice od bot, která bude začínat už někdy v listopadu a završíme ji 4. prosince. Krabice od bot je sbírka na podporu dětí, které bohužel ty Vánoce nemají tak šťastné jako ostatní děti, A my jim spolu s lidmi dopřejeme trošku té radosti vánoční.”

Podrobné informace o této charitativní akci a o dalších programech jsou postupně zveřejňovány na webu Rodinného centra.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy