Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Podzimní tábor Rodinného centra byl plný kouzelnic a čarodějů

  • Studénka,

Kdo z dětí nechtěl být během podzimních prázdnin doma sám, mohl i v této době vyrazit na tábor. Rodinné centrum připravilo dvoudenní program především pro menší školáky, zaměřený byl, jak jinak, než na strašidla a kouzla.

Dvoudenní program pro děti připravilo Rodinné centrum v termínu podzimních prázdnin na 26. a 27. října a skupině rodičů tím, jak se říká, vytrhlo trn z paty.

Lucie Zajícová, vedoucí Rodinného centra: “Umožňujeme tak maminkám zůstat v práci a děti nezůstaly doma. Většinou tady máme první až třetí třídu, máme tady dva páťáky dokonce, dětí máme zhruba 16, některé onemocněly. Program máme na dva dny, od osmi ráno do čtyř odpoledne a děti si ho naplno užijí.”

Náplň příměstského tábora pojali v duchu Halloweenu, a tedy čarodějnic a kouzel.

účastníci tábora:
“My jsme seděli v kroužku a povídali jsem si, jak se jmenujeme a dělali jsme různé hry, mohli jsme si udělat své vlastní mýdlo a ještě jsme si mohli vyrobit své vlastní halloweenské klobouky a hrajeme si se slizem”
“Dělali jsme obrázky, napsala jsme si tam kamarády a namalovala jsem si tam koníka a kytičku. A je to tu moc super.”
Lucie Zajícová, vedoucí Rodinného centra: “Takže jsme to dali tajemně čarodějně, takže tady se kouzlí, vyráběli jsme mýdla a lektvary, děti si vyráběly čarodějné klobouky a za chviličku budeme mít překvapení a pro děti je nachystán i stylový fotokoutek s Harry Potterem.”

Překvapením byla návštěva chovatelky se dvěma sovičkami a také zmíněný fotokoutek s mnoha rekvizitami ve stylu oblíbené kouzelnické filmové série, děti se mohly fotit v různých převlecích z filmu, s kouzelnickou hůlkou a třeba i se zvacím dopisem do Bradavic.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy