Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostravské Vánoce pokračují. Různé atrakce včetně trhů budou v provozu až do ledna

Ostravské Vánoce Štědrým dnem rozhodně neskončí. V centru města budou pokračovat vánoční trhy, k dispozici bude i dětská scéna s třemi herními prvky, Ježíškova pošta nebo tradiční vánoční betlém.

Alena Pataky (ANO), místostarostka MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Mohou si všichni zabruslit na vánočním kluzišti. V provozu bude samozřejmě i vyhlídkové kolo, budou otevřené stánky a nezapomínám pozvat všechny občany i do Parníku, kde se odehrávají naše mini Vánoce, kde budou probíhat samozřejmě různé akce a workshopy. Stojí to určitě za to, protože je máme křehké skleněné.”

Vánoční ledové kluziště je otevřeno každý den od 10 dopoledne až do 8 večer a k dispozici je i půjčovna bruslí a dalších pomůcek a také jejich servis. V provozu bude až do ledna. Na své si mezi svátky přijdou i milovníci hudby. Připraveny budou hned dva koncerty, které proběhnou v klubech Parník a Fabric.

Dominik Beneš, dramaturg CKV: “Máme velký koncert ve Fabriku, je to koncert Úspěchu 28.12., kapely Úspěch a 29. 12. zde v Parníku na Sokolské třídě 26 vystoupí skupina Bandaband.”

A pokud ještě nemáte pro své blízké vánoční dárek, máme pro vás tip.

Alena Pataky (ANO), místostarostka MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “25. února pořádá CKV ve Fabricu Džínový hippies ples. Určitě to bude stát za to, protože hlavním motivem je skutečně odít se, připravit se tak, abysme se přizpůsobili a vrátili se do let hipisáckých.”

Dominik Beneš, dramaturg CKV: “Středobodem džínového plesu bude kapela The Backwards, což je revival Beatles, kdo neví. Určitě moc rádi zveme. V ceně vstupného na ten džínový ples je také tématická večeře.”

Vstupenky jsou v prodeji už teď, a to online na stránkách ckv-ostrava.cz.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy