Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Pohotoví skladníci pomohli v Ostravě chytit zloděje

  • Ostrava,

Teď vám ukážeme opravdu unikátní záběry průmyslové kamery z ostravského obchodu se stavebninami. Několik skladníků tam pomocí vysokozdvižných vozíků zablokovalo ujíždějící auto se zloději. Skladníci si za svou obratnost a pohotovost zaslouží velkou pochvalu.

Bylo úterý 5. prosince těsně před třetí hodinou, když u stavebnin v Ostravě - Hrušově zaparkovalo auto se dvěma muži a ženou za volantem. Auto zastavilo u dodávky, která měla otevřené zadní boční dveře. Jeden z mužů vystoupil a chtěl z ní ukrást nářadí. Už si ale nevšiml, že ve předu sedí spolujezdec. Ten okamžitě vyskočil a chtěl zloděje chytit. Zloděj ale rychle nasedl do auta a chtěl ujet. Jenže začal hotový koncert skladníků z vysokozdvižnými vozíky.

Klíčová byla reakce skladníka, který vozíkem zahradil příjezdovou cestu a ostatní pak už auto zlodějů úplně zablokovali.

skladníci: 1/ “Oni naskočili do auta a ujížděli. Tak já sem se jim postavil do cesty.” 2/ “Slyšeli jsme křik chyťte ho, chyťte ho, kolega byl na dobrém místě, takže ho zastavil vozíkem. Oni se otočili a z druhé strany jsem dal vozík já a měli jsme je.”

Jeden z mužů se pak ještě snažil utéct. Skladníci ho ale zahnali zpátky do auta, kde museli všichni tři počkat do příjezdu policie.

Richard Palát, mluvčí PČR Ostrava: “Ostravští policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu krádež.”

Profesionální nářadí, které zloději chtěli ukrást mělo hodnotu asi 20 tisíc. Neukradli nakonec nic, ale asi se stanou smutnými hrdiny sociálních sítí. Fantastická souhra skladníků se totiž velmi rychle šíří po internetu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy