Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie hledá svědky střetu seniora s tramvají v Ostravě

  • Ostrava,

Muže ročníku 1936 srazila v Ostravě tramvaj. Nehoda se stala 19. prosince na ulici Horní v místě, kde je přechod pro chodce. Senior skončil v nemocnici a policie nyní hledá svědky události.

Nešťastný střet se odehrál v pondělí 19. prosince krátce před 18:30 hod. v Ostravě na ulici Horní mezi ulicemi Sámova a Jubilejní. Na přechodu pro chodce přes tramvajovou trať byl senior a zrovna projížděla tramvaj číslo X3.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Z předběžně zjištěných informací vyplývá, že v místě přechodu pro chodce, který je vybaven světelným signalizačním zařízením, vstoupil muž (r. 1936), kterého srazila právě přijíždějící tramvaj ze směru jízdy od ulice Provaznická."

Následkem střetu a pádu zůstal senior ležet na kolejišti a utrpěl zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření. Policie nyní hledá svědky.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Dopravní policisté se zabývají okolnostmi a příčinami dopravní nehody. Zjišťují průběh nehodového děje a v souvislosti s tím se obrací na případné svědky, kteří se v danou dobu nacházeli na uvedeném místě. Žádám svědky nehody, kteří mohou poskytnout jakékoliv informace k události, ať tak učiní osobně na Dopravním inspektorátu v Ostravě, telefonicky 974 725 506, 974 725 254 nebo na linku 158. Za poskytnuté informace děkujeme."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy