Reklama

Živá hlavní v Havířově ožila díky RESIDOMO!

  • 29. listopadu 2018,
  • 9:01

Více než šest tisíc lidí si nenechalo v Havířově ujít večerní akci s názvem Živá hlavní. Společnost Residomo se rozhodla pojmout black friday velkolepě. Kromě toho, že obchodníci nabízeli slevy, si lidé mohli užít bohatý doprovodný program. V ulicích byli kejklíři, nechyběla ohnivá show, na podiu návštěvníky bavil kouzelník a o zpěv se postaral Martin Chodúr.

Reklama

“V Havířově máme krásné byty k bydlení a zároveň na Hlavní třídě, a ne jen tam, máme spoustu nebytových prostorů, které pronajímáme k podnikání. Chtěli jsme podpořit podnikatele a vytáhnout lidi z bytů na ulici, aby prožili a oslavili své krásné město,” řekl generální ředitel společnosti Residomo Jan Rafaj.

Nápad Živé hlavní přivítalo i vedení radnice.

“Já velmi kvituji akci firmy Residomo, která zde dělá komerční záležitost, která má oživit centrum města. Myslím si, že pro Havířov je to dobře a je to jedna z věcí, kterou vedení města podporuje a slíbilo občanům před volbami,” řekl náměstek primátora Ondřej Baránek (ANO).

Podnikatelé měli své obchody otevřené až do 22 hodiny a měli radost, že se doslova tvořily fronty.

“Jsme rádi, že jsme se do toho projektu zapojili a určitě uvítáme, když Residomo bude plánovat další takové akce a jsme hodně překvapení z toho, že máme hodně zákazníků,” řekla podnikatelka Miriam Malířová.

Na své si přišli nejen dospělí, ale i děti.

“Ještě jsme to tady celé neprošli, ale je to tady super,” uvedla malá návštěvnice.

Živou hlavní ale aktivity společnosti nekončí. Residomo plánuje mnoho projektů, u kterých věří, že je ocení nejen jejich nájemníci.Kdo nepláče není Čech / one man show Lukáše Pavláska

07.10. 19:00 - 25.08. 13:19
Ostrava, Dům kultury města Ostravy

Deadtown / Divadlo bratří Formanů

29.09. 19:00 - 25.08. 13:19
Ostrava, Speciální divadelní stan, Výstaviště Černá louka, Ostrava

Jaromír Nohavica v Amfi / přidaný koncert

Zítra 20:00 - 25.08. 13:19
Ostrava, AMFI Ostrava-Poruba

FOKUS - Opava, z.s.
Opava
od 22 000 Kč

Detail

okma service s.r.o.
Frýdek-Místek
od 15 200 Kč do 15 500 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu