Ostrava přivítá nákupní akci roku. Přijede i Gabriela Partyšová

  • 10. září 2019,
  • 12:03,
  • PR

V obchodním a zábavním centru Forum Nová Karolina proběhnou Dny Marianne 2019. Nákupní akce roku nabídne mimořádné slevy, dárky ve speciálním Marianne Lounge a doprovodný program s Gabrielou Partyšovou nebo Lucií Šilhánovou. Akce startuje v pátek 13. září a bude trvat až do neděle 15. září 2019.

Největší nákupní akce v České republice s názvem Dny Marianne zavítá do Ostravy a nabídne slevy až 70 %. Navíc bude v obchodním a zábavním centru Forum Nová Karolina, jako jediném v Moravskoslezském kraji, otevřený speciální Marianne Lounge s odměnami za nákupy a s doprovodným programem. V Marianne Lounge si zákazníci mohou vyzvednout dárky za nákupy. Stačí předložit pět různých účtenek z obchodů zapojených do slevové akce Dny Marianne.

Doprovodný program bude zahrnovat Karolina beauty zónu s líčením, vlasovými proměnami, manikúrou nebo masážemi. O hudební doprovod se postará DJ Mike Saxi a také jedno hudební překvapení. Program doplní fotokoutek, soutěžní kvízy o ceny nebo Frisco bar. Milovníci sladkého si pochutnají na cukrové vatě. Páteční program bude moderovat Lucie Šilhánová, v sobotu se pak v roli moderátorky představí Gabriela Partyšová.

Dny Marianne se uskuteční v obchodním a zábavním centru Forum Nová Karolina od pátku 13. září (9.00 hodin) až do neděle 15. září (21.00) hKamil Reichel - výrobna
Markvartovice
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Ferdinand Koiš - provozovna
Orlová
od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB - pracoviště
Bruntál
od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků