Hudební festival i spousta adrenalinu pospolu! ​Útěk v řetězech nabídne nejen adrenalin!

  • 15. října 2019,
  • 14:51,
  • PR

Nejen adrenalinový „útěk z pout závislostí“ všeho druhu, ale i spoustu zábavy pro diváky letos nabídne už jedenáctý ročník soutěže Útěk v řetězech! V sobotu 19. října bude na náměstí Republiky v Havířově znít hudba, k vidění budou vystoupení tanečních a sportovních oddílů, ale také budou rozdány spousty cen mezi diváky i soutěžící! Akce je bez vstupného a rozloučení s „letními akcemi“ proběhne od deváté do šesté večerní!

„Kdybychom měli vyjmenovat všechny, kdo se na místě představí, ať už na stánku, či vystoupením, pak by nám nestačily řádky. Těšíme se na havířovském náměstí na spoustu tanečníků, sportovců, dětských atrakcí, ukázek práce Městské policie Havířov, prezentaci škol, sportovních klubů, Nemocnice Havířov, Besipu, dětských center a mnohých dalších. Během dne s nimi zažijeme spoustu zábavy, kterou ještě doplní hudební část akce s názvem Best of Líheň našich spolupořadatelů z Viking agency,“ srdečně zve na letošní Útěk v řetězech hlavní pořadatel Milan Zupko s tím, že právě díky Líhni bude na náměstí opravdu živo. 

„Rozhodli jsme se, stejně jako je posláním celé soutěže Líheň, dát ještě jednou letos možnost vystoupit zajímavým kapelám z posledních ročníků, ať už se jedná o její vítěze (Blant, PL), finalisty posledního ročníku (October Leaves a Inslusions, oba PL), či nadějné regionální tváře (O.P.E.R.A. z Havířova, Coincidence z Ostravy, Kámo z Bílovce, mladičký DJ Saurus z Havířova),“ doplňuje ředitel soutěže Líheň Marek Slonina z havířovské produkční agentury Viking agency. Tím je podle něj program celého dne téměř na minutu zaplněn a nikdo z návštěvníků se rozhodně nebude nudit: „Díky partnerům je také zajištěno kvalitní občerstvení a tak nebrání nic tomu, strávit společně jeden z posledních „letních“ dnů v Havířově. To zásadní z Útěku v řetězech se však bude odehrávat trochu mimo zraky návštěvníků náměstí…“

„Tradiční náplní Útěku je běh dvojic spoutaných policejními pouty neznámou krajinou. Ráno je na náměstí diváci uvidí nastupovat do autobusu, kde budou spoutáni a budou jim zavázány oči, aby neviděli, kam jedou. Až na místě startu budou vypuštěni na trať s cílem zpátky na náměstí Republiky v Havířově. Jak se poperou nejen s během ve dvojici, ale i plněním náročných úkolů v neznámém prostředí, se dozvíme večer na náměstí kam se za námi vrátí. Ještě máme pár posledních volných míst, takže se zájemci do soutěže stále ještě mohou hlásit. Slíbit jim za toto martýrium můžeme opravdu atraktivní ceny,“ dodává Zupko. 

Vstup na akci je tradičně zdarma díky podpoře Statutárního města Havířov a hlavních partnerů, kterými letos jsou Nadace OKD, společnosti Hyundai Motor Manufactoring Czech, Partners Financial Services a.s. a WECKO, díky ale podle pořadatelů patří rozhodně všem partnerům akce. 

Více informací k přihláškám, či podrobný časový harmonogram najdou zájemci na stránkách akce www.utekvretezech.com.Výchovný ústav, Nový Jičín, Divadelní 12
Nový Jičín
od 25 500 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

Krzywoň s.r.o. - staveniště
Opava
od 120 Kč/hod.

Detail

Slezské uzeniny, s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 15 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků