Hudební festival i spousta adrenalinu pospolu! ​Útěk v řetězech nabídne nejen adrenalin!

  • 15. října 2019,
  • 14:51

Nejen adrenalinový „útěk z pout závislostí“ všeho druhu, ale i spoustu zábavy pro diváky letos nabídne už jedenáctý ročník soutěže Útěk v řetězech! V sobotu 19. října bude na náměstí Republiky v Havířově znít hudba, k vidění budou vystoupení tanečních a sportovních oddílů, ale také budou rozdány spousty cen mezi diváky i soutěžící! Akce je bez vstupného a rozloučení s „letními akcemi“ proběhne od deváté do šesté večerní!

„Kdybychom měli vyjmenovat všechny, kdo se na místě představí, ať už na stánku, či vystoupením, pak by nám nestačily řádky. Těšíme se na havířovském náměstí na spoustu tanečníků, sportovců, dětských atrakcí, ukázek práce Městské policie Havířov, prezentaci škol, sportovních klubů, Nemocnice Havířov, Besipu, dětských center a mnohých dalších. Během dne s nimi zažijeme spoustu zábavy, kterou ještě doplní hudební část akce s názvem Best of Líheň našich spolupořadatelů z Viking agency,“ srdečně zve na letošní Útěk v řetězech hlavní pořadatel Milan Zupko s tím, že právě díky Líhni bude na náměstí opravdu živo. 

„Rozhodli jsme se, stejně jako je posláním celé soutěže Líheň, dát ještě jednou letos možnost vystoupit zajímavým kapelám z posledních ročníků, ať už se jedná o její vítěze (Blant, PL), finalisty posledního ročníku (October Leaves a Inslusions, oba PL), či nadějné regionální tváře (O.P.E.R.A. z Havířova, Coincidence z Ostravy, Kámo z Bílovce, mladičký DJ Saurus z Havířova),“ doplňuje ředitel soutěže Líheň Marek Slonina z havířovské produkční agentury Viking agency. Tím je podle něj program celého dne téměř na minutu zaplněn a nikdo z návštěvníků se rozhodně nebude nudit: „Díky partnerům je také zajištěno kvalitní občerstvení a tak nebrání nic tomu, strávit společně jeden z posledních „letních“ dnů v Havířově. To zásadní z Útěku v řetězech se však bude odehrávat trochu mimo zraky návštěvníků náměstí…“

„Tradiční náplní Útěku je běh dvojic spoutaných policejními pouty neznámou krajinou. Ráno je na náměstí diváci uvidí nastupovat do autobusu, kde budou spoutáni a budou jim zavázány oči, aby neviděli, kam jedou. Až na místě startu budou vypuštěni na trať s cílem zpátky na náměstí Republiky v Havířově. Jak se poperou nejen s během ve dvojici, ale i plněním náročných úkolů v neznámém prostředí, se dozvíme večer na náměstí kam se za námi vrátí. Ještě máme pár posledních volných míst, takže se zájemci do soutěže stále ještě mohou hlásit. Slíbit jim za toto martýrium můžeme opravdu atraktivní ceny,“ dodává Zupko. 

Vstup na akci je tradičně zdarma díky podpoře Statutárního města Havířov a hlavních partnerů, kterými letos jsou Nadace OKD, společnosti Hyundai Motor Manufactoring Czech, Partners Financial Services a.s. a WECKO, díky ale podle pořadatelů patří rozhodně všem partnerům akce. 

Více informací k přihláškám, či podrobný časový harmonogram najdou zájemci na stránkách akce www.utekvretezech.com.Kdo ví, kde budu zítra? / diskuze novinářů J. Šídla a T. Etzlera

22.11. 17:00 - 11.11. 22:57
Ostrava, Kavárna U6 v Malém světě techniky U6

Ladislav Zibura: Prázdniny v Evropě/ cestovatelská projekce

19.11. 19:00 - 11.11. 22:57
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

POPELKA - Vánoční turné 2019 / muzikál na ledě

23.11. 14:00 - 11.11. 22:57
Ostrava, Ostravar Aréna, Ostrava

Václav Alt
Opava
od 90 Kč do 110 Kč

Detail

Základní škola a Mateřská škola Havířov-Bludovice Frýdecká, příspěvková organizace
Karviná
od 5 733 Kč do 6 619 Kč

Detail

HOFI engineering, s.r.o.
Nový Jičín
od 18 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků