Pekelné prohlídky na Landeku. Mikulášský program ukáže, kam si čerti chodí pro uhlí

  • 18. listopadu 2019,
  • 15:47,

Černouhelný důl Anselm v Landek Parku v městské části Ostrava – Petřkovice je nejstarším v Ostravě a nabízí největší expozici o vývoji hornictví v České republice. Chystá speciální mikulášské prohlídky s názvem „Pekelný důl“.

V pekelný důl se Anselm promění v sobotu 7. prosince. Moc pekelná bude návštěvníky pronásledovat po celou prohlídku. „Hodné děti nemusí mít strach a ty zlobivé se mohou vykoupit ze svých hříchů. Čerti totiž přesně vědí, kdo neposlouchá maminku, nedělá úkoly, nejí zeleninu a podobně,“ zve rodiny s dětmi ředitel Landek Parku Lumír Plac.

Průvodci v tradičních hornických krojích se s návštěvníky vydají napříč historií těžby uhlí a jejich naučný výklad bude okořeněný trochou toho čertovského strašení. Na konci pekelného dolu však čeká spása. Mikuláš spolu s andělem budou připraveni se sladkou odměnou pro každé dítě, které přednese básničku nebo zazpívá písničku.

Pekelnou „nadílku“ nabídne Landek Park pouze v sobotu 7. prosince od 10:00 hodin do 18:00 hodin. Prohlídky se uskuteční každých 30 minut a jsou vhodné pro děti od 6 let. Vstupenky lze získat na místě nebo výhodněji předem na eshopu Dolních Vítkovic. 

Kdo čertovskou důlní sobotu nestihne, najde čerta, anděla a Mikuláše o den později, tedy 8. prosince, ve Světě techniky v Dolních Vítkovicích.ABB s.r.o.
Ostrava-město
od 30 000 Kč do 39 000 Kč

Detail

Fakultní nemocnice Ostrava
Opava
od 15 000 Kč do 18 000 Kč

Detail

STECOMTRA a.s.
Nový Jičín
od 30 000 Kč do 35 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků