DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz si pro Ostraváky znovu připravil akci BLACK FRIDAY!

  • 25. listopadu 2019,
  • 17:40,

Síť kamenných knihkupectví Knihcentrum.cz se v pátek 29. listopadu opět zapojí do celosvětové kampaně Black Friday. Vánoční dárky s jedinečnou slevou 25 % zakoupíte ve všech prodejnách Knihcentrum.cz na severní Moravě. Ostraváci pozor, do akce se zapojí i DŮM KNIHY, sídlící vedla Divadla Antonína Dvořáka.

„V nabídce máme 65 tisíc knižních titulů skladem. Sleva se vztahuje ale také na široký sortiment audioknih, odborné literatury, knižních publikací v cizích jazycích, kalendářů, map a atlasů. Pro nejmenší máme připravenou bohatou nabídku hraček a naučných knih,“ komentuje šéf marketingu Tomáš Hruda.

Enormní zájem o čtenářství dokládá také počet prodaných knih. Návštěvníci využívají tento den nejen k nákupu vánočních dárků, ale dovybavují si také knihovny cennými a dlouho vytouženými kousky. Jen minulý rok prodal DŮM KNIHY Knihcentrum.cz v rámci akce Black Friday přes 6 tisíc knih! Přijďte i vy pro svého knižního favorita. Otevíráme již v 7 hodin a brány našeho knihkupectví se zavřou až v 19 hodin večer. Najdete nás na adrese Smetanovo náměstí 222/8, vedle Divadla Antonína Dvořáka. Beskydská stavební, a.s.
Třinec
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

KONEX OCEL s.r.o.
Nový Jičín
od 30 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

DUKOL Ostrava, s.r.o.,
Ostrava
od 19 000 do 23 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků