13. Setkání Patriotů MSK nabídne vizi pro kraj a inspiraci pro podnikatele

  • 25. září 2020,
  • 9:29,
  • PR

Moravskoslezští podnikatelé se sejdou 8. října v ostravském AKORDu. 13. Setkání Patriotů MSK chce propojit tamější podnikavce a probrat, kam by měl kraj směřovat v nové dekádě. Organizátoři lákají na vystoupení čtyř inspirativních řečníků, networking a gastrofestival.

Třináctý ročník podnikatelské konference Setkání Patriotů MSK, kterou pořádá stejnojmenná nezisková organizace, se zaměří na vizi pro rok 2030.

Lucie Buchwaldková, koordinátorka Patriotů MSK: „Zajímá nás, jak vidí novou dekádu úspěšní lidé našeho kraje a kam jsme se podle nich posunuli za uplynulých deset let."

Na 13. Setkání Patriotů MSK, které se uskuteční 8. října od 15:30 v ostravském AKORDu, vystoupí čtyři řečníci, kteří se s účastníky podělí o své příběhy a předají jim rady do podnikání.

O businessu v showbusinessu bude mluvit zpěvák Mirai Navrátil. Ačkoliv není přímo podnikatel, díky dobrému mentoringu a marketingu se mu podařilo prorazit hudebním trhu, který je vnímán jako silně konkurenční. Každý rok navíc organizuje hudební festival ve Frýdku-Místku. S účastníky konference se podělí o své tipy, kde brát inspiraci, a ukáže jim, jak vypadá business model hudební kapely.

Devětatřicátý nejbohatší Čech podle žebříčku Forbes Martin Vohánka prozradí, jak překonávat pasti na cestě k padesátimiliardové firmě. Jeho firma Eurowag je úspěšná díky tomu, že ji dokázal ukočírovat i při rychlém růstu. Vohánka účastníkům poradí, kdy a jak je nutné změnit business model, aby s firmou udržel krok, a jak obchodní firmu transformovat v technologickou.

Jiří Till, moderátor akce: „Martinův příběh je neuvěřitelně inspirativní. Začínal jako pojišťovák, který obcházel paneláky v Mostu, a dnes je z něj jeden z nejbohatších Čechů, který na filantropii každoročně věnuje víc než čelo žebříčku."

O tom, že lovebrandem může být i bojový sport, přesvědčí návštěvníky 13. Setkání Patriotů MSK majitel OKTAGON MMA Ondřej Novotný. Jako promotér vyprodává jednu arénu za druhou, marketing však podle něj zdaleka nekončí vyprodanou halou.

Začínající podnikatele pak zaujme vystoupení spoluzakladatele Supernovy Oskara Kořistky. Jeho start-up se jako jediná česká firma dostal do prestižního akcelerátoru v americkém Silicon Valley. Ve své přednášce se zaměří na zpeněžení podnikatelského nápadu a vytipování správného investora.

Organizátoři počítají se čtyřmi stovkami účastníků z řad podnikatelů a studentů. 

Lucie Buchwaldková, koordinátorka Patriotů MSK: „Důležitou součástí akce je networking. Máme vlastní networkingový systém, který propojuje všechny zúčastněné."

Akci doplňuje slavnost lokálního kulinářství v podobě gastrofestivalu.

Lucie Buchwaldková, koordinátorka Patriotů MSK: „Nechtěli jsme mít anonymní raut. Místo toho jsme se rozhodli představit místní gastronomii, která teď potřebuje podpořit víc než kdy jindy."

13. Setkání Patriotů MSK je otevřené všem, vstupenky lze koupit na webových stránkách Patriotů MSK. Pro studenty je připravena sleva.

Patrioti MSK jsou skupina podnikavých lidí, která se snaží zlepšit image Moravskoslezského kraje. Pomáhají proto místním podnikatelům rozvíjet se prostřednictvím vzájemného učení, sdílení zkušeností a předávání kontaktů. Jejich podnikatelská setkání navštívilo už 3 467 lidí.ROMOTOP spol. s r. o. Odry, Tošovice
Odry
od 25 000 do 27 000 Kč/měsíc

Detail

REKO s.r.o. - Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 25 000 do 100 000 Kč/měsíc

Detail

Marián Baláž - Ostrava
Ostrava
od 130 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Japonské dny v Ostravě

Více PR článků