Radegast odměnil pivem oba finalisty hokejového playoff

  • 29. dubna 2021,
  • 12:36,
  • PR

Letošní sezóna Tipsport extraligy ledního hokeje je u konce. Mistrovský Třinec porazil v úchvatném boji Bílé Tygry z Liberce a navázal tak na svůj triumf z ročníku 2018/19. Finalisté dřeli a bojovali celou sezónu, a proto se Radegast, oficiální partner české hokejové extraligy, rozhodl ocenit oba týmy a každému věnovat 1000 piv Radegast!

Byla to doslova hořká sezóna. Nejistý start extraligy, týmy v karanténě, odložené zápasy, prázdné tribuny, to vše bylo k vidění v letošní sezóně, která se bezesporu zapíše do historie. Týmům asi nejvíce chyběla podpora fanoušků, kteří vzhledem k restrikcím a nařízením měli vstup na stadion zakázaný. Ovšem i přes všechny tyto překážky hráči obou týmů po celou sezónu bojovali jako lvi a vydávali ze sebe maximum. Nikdy se nevzdali a probojovali se až do finále. Proto se Radegast rozhodl odměnit oba týmy a každému věnovat tisíc piv za jejich za obětavost, vytrvalost a bojovnost.

Během extraligové porce zápasů hokejisté předvedli nespočet krásných hitů a zblokovaných střel. Hráči bojovali za svůj tým do poslední vteřiny a v mnoha zápasech okusili opravdovou hořkost hokeje. A právě obětavost a bojovnost oceňuje Radegast index, oficiální metrika extraligy. Tu letos ovládl brněnský hecíř a srdcař Michal Gulaši, který obhájil své vítězství z předchozího ročníku.

  • Radegast je oficiálním pivem české hokejové extraligy od roku 2012
  • Metrika hokejových bojovníků, Radegast Index, je součástí českého hokeje od roku 2013
  • Radegast index oceňuje největší hokejové bojovníky
  • Radegast index je složen ze tří parametrů: plusový či minusový bod získají hráči za pobyt na ledě při vstřelených a obdržených gólech. „Hit“ soupeře je ceněn jedním bodem, stejným počtem, tedy jedním bodem, je hodnocena také každá zablokované střela soupeře.
  • Vítěz statistiky „bojovníků“ je vyhlašován každý měsíc po dobu základní části soutěže (následující měsíc má právo hrát v tmavozelené helmě pro bojovníka měsíce)
  • Celkový vítěz Radegast indexu si odnese kamennou helmu pro bojovníka roku
  • Držitelem nejvíce trofejí za celkové vítězství v Radegast indexu je obránce Jan Výtisk (4x vítěz, 2018/2019, 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016)


HAMOR-STAV s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 18 500 Kč/měsíc

Detail

RD Stavitelství, s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

SNABYTEK COMPANY s.r.o.*
Ostrava
od 25 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků