Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vánoční Trhy, co se hledají v sobotu 16. prosince v Národním zemědělském muzeu

Vánoční Trhy, co se hledají, zavítají sobotu 16. 12. do Národního zemědělského muzea v Dolní oblasti Vítkovice. "Podmínkou pro zorganizování vánočních trhů bylo navrácení k tradicím, o což se budeme my všichni zainteresovaní snažit. Proto pro Vás budeme shánět lokální stromky, kapry a zástupce řemesel," říká Michaela Halfarová, organizátorka trhů.

"Již nyní je přihlášeno asi 60 prodejců zajímavých a lokálních produktů. Já doufám, že se na tu smršť toho nejlepšího, co vám mohu na trzích nabídnout, těšíte stejně jako já. Ten seznam mnou pečlivě vybraných prodejců je neskutečný. Hlavně u nás nečekejte takové klasiky, jako bývají na vánočních trzích. Tedy žádné bramboráky a langoše (i když já je osobně zbožňuji) u nás nemáme. Na ty si můžete zajít kamkoli jinam, my chceme na @trhycosehledaji jít tak trochu proti proudu. Ale věřte, že zklamaní nebudete," vysvětluje Michaela.

Těšte se na svařáky, punč, vaječňák od Oktaríny, vánočky nebo speciální vánoční menu od Nha Cretcheu. Limitované edice produktů speciálně pro vánoční Trh, co se hledají. Budou kapři i stromečky a chystáme i tradiční lití olova.

Budu ráda, jako každý rok, za Vaši podporu a velkou návštěvnost.

Michaela Halfarová

Čekejte například:

Špalek vinařství

Cat Candles

Rodinné pekařství Bartovice

Doodlík design

Octarína TR sirupy

Kytky z Kapradí

Kšandárna

a další:-)

Více informací najdete na facebooku Trhy, co se hledají.
DENTATOR CZ s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 Kč/měsíc

Detail

ČOS - Speciální servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 18 900 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

X - servis park s.r.o.- Ostrava
Ostrava
od 45 000 do 45 000 Kč/měsíc

Detail