Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Předvánoční věncobraní s Kulturou Jih

Na sobotu 25. listopadu 2023 připravila Kultura Jih kreativní odpoledne pro všechny příznivce adventní atmosféry, dobré zábavy a lahodného punče. Navázala tak na loňský premiérový ročník, jehož návštěvnost předčila očekávání. Na tomto provoněném a předvánoční náladou nasáklém workshopu, který se letos uskuteční v Klubovně Kultury Jih (ul. Odborářská 677/72, Ostrava – Hrabůvka), si účastníci budou mít možnost vlastními silami vyrobit vánoční věnec, a to adventní či dekorativní.

Pro všechny návštěvníky bude připraveno chvojí, dráty a tavné pistole, ostatní potřeby a dekorace si budou mít možnost, dle svého vkusu a potřeb, přinést z domova, případně zakoupit na místě samotném. Do výroby adventního věnce či jiné vánoční dekorace se může každý pustit zcela samostatně, nebo si nechat poradit a inspirovat se odbornicí na dekorace, paní Martinou Machátovou a jejích studentek ze Střední zahradnické školy v Ostravě.

Na příchozí však nebudou čekat pouze stánky s dekoracemi, ale také ručně vyrobenými šperky, vánočními hvězdami rozmanitých barev, či perníčky s vánočními motivy. Chybět nebude ani tradiční punč a drobné občerstvení.

Adventní akce se již tradičně těší velké oblibě, a proto i následující týdny budou v rámci programu Kultury Jih patřit zejména jim. Z široké nabídky jmenujme například Mikulášskou nadílku, Vánoční perníčkování, Adventní koncerty, Vánoční koncert či Štěpánskou zábavu. Bližší informace k jednotlivým akcím zájemci naleznou na webových stránkách www.kulturajih.cz
ASF jobs s.r.o. - pracoviště
Nový Jičín
od 11 760 do 15 288 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o., Ostrava (Poděbradova)
Ostrava
od 12 975 Kč/měsíc

Detail

Centrum sociálních služeb Jih, příspěvková organizace - Ostrava
Ostrava
od 21 710 do 31 820 Kč/měsíc

Detail