Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

LYŽOBRANÍ na Černé louce. Nenechte si ujít největší výprodej lyžařského a snowboardového vybavení

Zveme vás na LYŽOBRANÍ v Ostravě! Nenechte si ujít největší výprodej lyžařského a snowboardového vybavení, které se uskuteční ve dnech 28. - 30. listopadu 2023 na Černé louce v Ostravě (Pavilon A1), vždy od 10:00 do 19:00. Vybavte se na zimu výhodně a s předstihem!

28. - 30. listopadu 2023, 10:00 - 19:00

Na ostravském Lyžobraní naleznete širokou nabídku použitých lyží ve velmi pěkném stavu a za super ceny. Těšit se můžete na lyže značek: Atomic, Elán, Fischer, Völkl, Van Deer, Stöckli a mnoho dalších. Na místě budou všechny velikosti lyží a lyžáků, a tak jednoduše vybavíte celou svou rodinu. Určitě si vyberou i ti nejmenší sporťáci.

Na místě vám s výběrem pomůže vyškolený personál, který navíc vaši novou výbavu zdarma seřídí. V rámci doprovodného programu si nenechte ujít přednášky zajímavých sportovních osobností.

Akci pořádá společnost JAPA sport. V JAPA sport prodejně, která sídlí na Čeladné, naleznete spoustu nového i použitého sportovní vybavení a doplňků na zimu. Zároveň JAPA sport provozuje lyžařskou a snowboardovou školu v lyžařském areálu SKI Malenovice pod Lysou horou a letní půjčovnu koloběžek, paddleboardů a šlapadel na přehradě Olešná u Frýdku-Místku.WWW: https://www.japasport.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/japasport.cz

Instagram: https://www.instagram.com/japasport.cz/
Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail

WC Servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail