Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kouzelná vstupenka Divadla loutek a Adra Ostrava bude pomáhat potřebným

Divadlo loutek Ostrava a ostravská pobočka neziskové organizace ADRA spouští od prosince dlouhodobý projekt s názvem Kouzelná vstupenka. Díky Kouzelné vstupence se do divadla dostanou i děti ze sociálně slabších rodin, které by si jinak návštěvu nemohly dovolit.

Diváci Divadla loutek budou mít při nákupu vstupenek nově možnost přikoupit i tzv. Kouzelnou vstupenku v hodnotě 150 Kč. Ta potom poputuje do organizace ADRA, která ji dále bude distribuovat mezi děti, které navštěvují dobrovolníci.

„Jednou z rolí dětského divadla je vzdělávat a obohacovat rozvoj malých diváků, proto je škoda, že existuje skupina dětí, která se do našeho divadla nikdy nepodívá. A to chceme alespoň trochu změnit. Advent je čas radostného očekávání, duchovního rozjímaní a dobročinnosti, chceme proto vyzvat naše pravidelné diváky k nákupu Kouzelné vstupenky, aby se první děti mohli těšit z krásného dárku již na Vánoce “ říká ředitelka Divadla loutek Alena Punčochářová.

Výběr potřebných rodin a dětí bude mít na starosti ostravská pobočka organizace ADRA. „Naši dobrovolníci navštěvují děti v nemocnicích, v pěstounských rodinách, ale i ohrožené děti, které se ocitnou v zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Těm všem přinášejí do života radost, nové zážitky a podporu ve chvílích, kdy na to vlastní rodina nestačí. Dobrovolníci ADRA jsou pro děti staršími kamarády i vítanými společníky pro smysluplné trávení volného času. To že budou mít děti možnost navštívit Divadlo loutek, například i se svým dobrovolníkem, považujeme za skvělou myšlenku a děkujeme, že vedení divadla na tyto děti v předvánočním období myslí,“ říká Dagmar Hoferková z organizace ADRA.
DENTATOR CZ s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 Kč/měsíc

Detail

LABAMO s.r.o.
Bohumín
od 40 000 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 7 088 Kč/měsíc

Detail