Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Nemocnici ve Frýdku-Místku proběhl třetí ročník ultrazvukového workshopu

Lékaři krajských nemocnic se zúčastnili již třetího ročníku ultrazvukového workshopu, který proběhl dne 23.11. v Nemocnici ve Frýdku-Místku pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje.

Akce se účastnilo 30 lékařů různých odborností, především internistů a praktických lékařů z Moravskoslezského kraje. Dopoledne proběhla přednášková část, poté navazovala praktická výuka, při níž byli lékaři rozděleni do menších skupinek a obešli celkem 7 stanovišť s různým zaměřením. Součástí byla i demonstrace vyšetření kriticky nemocného pacienta na jednotce intenzivní péče. Účastníci si také mohli vyzkoušet vyšetření nejrůznějších modelových stavů na trenažeru.

"Chtěli bychom v této tradici pokračovat i v následujících letech, protože práce s ultrazvukem se v současné době stává nedílnou součástí naší každodenní praxe zejména pro svou rychlost, jednoduchost a možnost využití přímo u lůžka nemocného", komentovala MUDr. Kamila Papugová, MBA, zástupce primáře interního oddělení a hlavní organizátor celé akce. „Jsem rád, že díky investicím do přenosných ultrazvukových přístrojů mají ultrazvukové metody k dispozici prakticky všichni lékaři naší nemocnice“ dodal ředitel nemocnice Ing. Tomáš Stejskal, MBA který celou akci zahajoval.
X - servis park s.r.o.- Ostrava
Ostrava
od 48 000 do 48 000 Kč/měsíc

Detail

LABAMO s.r.o.
Bohumín
od 40 000 Kč/měsíc

Detail

Z + M Logistics, spol. s r.o. - pracoviště Lískovec
Frýdek-Místek
od 7 988 do 13 313 Kč/měsíc

Detail