Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

3Dees Industries: firma klade důraz na udržitelné podnikání

Moravskoslezský kraj, Česká republika – Společnost 3Dees Industries, přední hráč v oblasti 3D tisku, udělala zásadní krok směrem k udržitelnosti a inovaci díky strategickému využití dotací EU na elektromobilitu. Nákupem elektromobilů Škoda Citigo a nabíjecích stanic firma nejen výrazně snížila své provozní náklady, ale také přispěla k ochraně životního prostředí.

Daniel Adam, jeden ze zakladatelů společnosti, zdůraznil, že přechod na elektromobilitu byl pro firmu zásadní. "Nejenže jsme ušetřili na provozních nákladech, ale také jsme učinili zodpovědný krok vůči planetě," uvedl Adam. Projekt zahrnoval pořízení tří elektromobilů, čímž se rozšířil vozový park firmy a podpořilo ekologické a ekonomické cíle společnosti.

Tato iniciativa nejenže znamená pokrok pro 3Dees Industries, ale je také příkladem pro ostatní firmy v regionu, jak mohou přispět k udržitelnému rozvoji a zároveň dosahovat ekonomické efektivity. Rozšíření vozového parku elektromobily nejen snižuje ekologickou stopu společnosti, ale zároveň zlepšuje její služby a dostupnost pro regionální klienty.

S přispěním EU dotací, 3Dees Industries ukazuje, že inovace a ekologická odpovědnost mohou jít ruku v ruce, čímž představuje vzor pro regionální podnikání v éře udržitelného rozvoje.


Operační program: Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost - Nízkouhlíkové technologie- elektromobilita

Název projektu a registrační číslo: Pořízení elektromobilu pro společnost 3Dees Industries s.r.o., CZ.01.3.14/0.0/0.0/18_185/0018509

Žadatel: 3Dees Industries s.r.o.

Termín realizace projektu: 31. 5. 2019 – 18.10.2020

Způsobilé výdaje: 530 624 Kč

Dotace: 397 968 Kč

Popis projektu: Projekt byl zaměřen na pořízení třech elektromobilů. Elektromobily jsou využívány pro účely podnikání v rámci ekonomických činností společnosti 3Dees Industries s.r.o Cílem projektu bylo rozšíření vozového parku pro nově vytvořenou pobočku firmy s přispěním ke snížení vlivu na životní prostředí a nákladů na provoz.

Závěry a výsledky: Realizací projektu došlo k rozšíření vozového parku společnosti, který zajistí obslužnost nově založené pobočky a tím i ke zlepšení situace žadatele v možnostech zajišťování nabízených služeb. Současně pořízením elektromobilů došlo ke snížení nejen ekologické, ale také ekonomické zátěže na provoz firmy ve srovnání se s případným pořízením vozů se spalovacím motorem, které mají vyšší provozní náklady a zatěžují životní prostředí prostřednictvím vyšší produkce emisí.
X - servis park s.r.o.- Ostrava
Ostrava
od 51 500 do 51 500 Kč/měsíc

Detail

CUBITrans CZ s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 do 45 000 Kč/měsíc

Detail

LABAMO s.r.o.
Bohumín
od 40 000 Kč/měsíc

Detail