Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

​Výherci soutěže Mobilu od ČEZ vyrazí v létě za zábavou

Léto bude díky jarnímu soutěžení s Mobilem od ČEZ plné zábavy! Kdo si od 3. 3. do 30. 4. 2014 aktivoval SIM kartu Mobilu od ČEZ a zaregistroval se do soutěže, mohl jen získat. A tak se tři výherci mohou se svými rodinami těšit na týdenní pobyt ve Špindlerově Mlýně. Další dva si odteď budou užívat elektrokolo. Po dvou vstupenkách na hudební festival Colours of Ostrava včetně ubytování bude odměněno dalších pět výherců.

Kampaň byla zaměřená na nové zákazníky, kteří k Mobilu od ČEZ přešli se svým telefonním číslem. „Mobil od ČEZ snižuje náklady na volání, SMS a data už více než 60 tisícům zákazníků. Tím ale nekončíme. Chceme přinášet také maximální pohodlí a zábavu. Proto se soutěžilo o relax v Krkonoších, pohodlnou cyklistiku s elektrokolem a o vstupenky na energií nabitý hudební festival,“ říká Pavel Hlavinka, generální ředitel ČEZ Prodej. Energie zákazníků Skupiny ČEZ je na prvním místě. Proto ji Helena Vlčková z Litovle, jedna z výherců, díky hlavní ceně načerpá v Krkonoších. „Jsem upřímně velmi mile překvapená. Pořídila jsem si Mobil od ČEZ kvůli výhodnější nabídce a volání v rodině zadarmo. Nenapadlo mě, že vyhraju hlavní cenu. Je to skvělé,“ říká výherkyně. Skupina ČEZ se dlouhodobě věnuje také elektromobilitě. Proto druhá výhra v podobě elektrokola poslouží paní Brtníkové z Telče a panu Zatloukalovi ze severočeských Údlic, kteří nově volají s Mobilem od ČEZ. Kolo s elektrickým pohonem je ideálním dopravním prostředkem do města i na výlety. Ujede až 64 km na jedno nabití, přičemž náklady na 1 ujetý kilometr s pomocí elektromotoru se pohybují přibližně na úrovni 0,04 Kč. Pořádně nabitá zábava čeká i na pět výherců, kteří pojedou na festival Colours of Ostrava. Ke vstupenkám získají i ubytování v hotelu.

Navíc už teď máme ale dobrou zprávu pro všechny, kdo chtějí ušetřit za volání. Do konce června si mohou pořídit balíček „Volám občas“ s 50 % slevou na volání během prvního měsíce. Minuta hovoru do jiných sítí tak vyjde jen na 1,- Kč. Volání v síti ČEZ je přitom zdarma!

Pro další soutěže a nabídky Mobilu od ČEZ se vyplatí sledovat stránky www.cez.cz/mobil a facebookový profil www.facebook.com/CEZlidem.

O Mobilu od ČEZ

Mobil od ČEZ přináší ideální rodinnou nabídku. V rámci mobilní sítě ČEZ si totiž zákazníci volají zdarma. Stačí si jen aktivovat některý z hlasových nebo datových balíčků. Za 200 Kč měsíčně hlasový balíček „Volám občas“ se 100 volnými minutami (v době trvání zvýhodněné nabídky do 30. 6. 2014 jen za 100 Kč), hlasový balíček „Volám rád“ za 340 Kč pak obsahuje 200 volných minut do všech sítí. Datové balíčky jsou dva. „Často online“ s 300 MB dat za 200 Kč měsíčně nebo „Žiju online“ za 300 Kč měsíčně s 1 GB dat. 24hodinový přístup k internetu je potom za 20 Kč s FUP 50 MB. Pro zákazníky, kteří nevyužijí potenciálu hlasových či datových balíčků, se nabízí základní tarif „Platím, jak volám“.

Zákazníci Skupiny ČEZ odebírající elektřinu nebo plyn posílají zprávy SMS v mobilní síti ČEZ zdarma. Touto výhodou mohou obdarovat i své 3 přátele, kteří také využívají služby Mobilu od ČEZ. Samozřejmostí jsou MMS, roaming či převedení stávajícího čísla. Zdarma je k dispozici Hlasová samoobsluha *84 s možností spojení s operátorem. Mobil od ČEZ lze též obsluhovat v internetové samoobsluze ČEZ-ONLINE, na Zákaznických centrech Skupiny ČEZ či na Zákaznické lince 840 840 840. Na všech těchto místech je možné si Mobil od ČEZ zřídit. Uživatelé Mobilu od ČEZ se mohou na www.stava.cz zdarma registrovat do Zákaznického programu Šťáva a čerpat výhody a slevy pro trávení volného času u stovek partnerů po celé České republice.



Ostrava pokračuje v záchraně historické sýpky. Jde o jednu z nejstarších staveb ve městě

Ostrava velmi dbá na ochranu a péči o památkově chráněné a historicky cenné objekty už jen proto, že jich není mnoho. Jedním z nich je i Svinovská sýpka, kterou město odkoupilo, aby ji zachránilo před zkázou. Přípravy na její rekonstrukci jsou v plném proudu.

V Opavě začala stavba nových dílen pro Střední školu technickou. Přinesou zásadní zlepšení výuky

Dnes 11:12 | Opava | Yvona Fajtová

Střední škola technická v Opavě se dočká nových moderních dílen. Moravskoslezský kraj dnes slavnostně zahájil stavbu specializovaného zázemí pro výuku technických oborů. Projekt za více než 70 milionů korun podpoří i Evropská unie.

První letošní novojičínské děti jsou hned dvě. Pro rodiče jsou to už druhá dvojčata

Na prvního občánka Nového Jičína narozeného v místní porodnici si muselo město počkat do 8. ledna. A stálo to za to - děti přišly na svět hned dvě - dvojčata Emily a Linda. Zajímavostí je, že doma už na ně čekají dvě sestry - také dvojčata

Včerejší ledovka zranila 33 chodců. Nejvíce úrazů bylo v Ostravě

Dnes 11:27 | Celý MS kraj | Anna Břenková

Včerejší ledovka potrápila všechny chodce v MS kraji. Celkem se zranilo 33 lidí. Nejvíce záchranáři vyjížděli ke zraněným v Ostravě. Nejčastěji docházelo k poranění kotníku a hlavy.

Dům umění otevřel po půlroční rekonstrukci, galerie zahájila oslavy stých narozenin

Rekonstrukce návštěvnického zázemí Domu umění v Ostravě je u konce. Galerie se tak znovu otevřela po půlroční pauze pro návštěvníky, a to hned třemi ojedinělými výstavami. Odstartovala tak sérii akcí věnovaným oslavám sta let od vzniku této významné kulturní instituce.

Víte, jak se chovat při dopravní nehodě? Policie upozorňuje na chyby

Včera 10:55 | Celý MS kraj | Anna Břenková

Mnoho řidičů zapomíná na své povinnosti při dopravní nehodě. Policii volejte jen když dojde na zranění, poškodí se majetek třetí strany, omezí se provoz nebo když vznikne škoda nad 200 tisíc korun. Pokud řidič z místa nehody odjede, hrozí mu trest.

Ostravské letiště loni odbavilo přes půl milionu cestujících. Nejčastěji cestovali do Egypta

Letiště Leoše Janáčka v Ostravě zažilo rekordní rok 2025. Celkem letištěm prošlo více než půl milionu cestujících. Ti nejčastěji směřovali do Egypta, Turecka a Řecka. Letiště letos přidá na letový řád další tři destinace a posílí lety do Egypta.

Rekonstrukce parkovacího domu přinese více míst pro řidiče

Včera 15:45 | Orlová | Monika Ociepková

Obyvatelé V. etapy v Orlové se mohou těšit na více parkovacích míst.

Stonava bilancuje a chystá další rozvoj

Včera 13:01 | Stonava | Jiří Brzóska

Jaký byl rok 2025 z pohledu rozvoje obce a jaké plány má Stonava pro letošní rok? Odpovědi nejen na tyto otázky jsme hledali u starosty obce Tomáše Wawrzyka.

Oblíbený park ve Vítkovicích bude atraktivním místem k odpočinku a relaxaci

Sad Jožky Jabůrkové vznikl v centru Vítkovic už v roce 1922 a dnes nese jméno novinářky, spisovatelky a odbojářky Jožky Jabůrkové. Radnice plánuje jeho rozsáhlou revitalizaci, která má zvýšit jeho bezpečnost i atraktivitu pro návštěvníky všech generací.

Hosté ve studiu: Arnošt Vašíček, záhadolog, spisovatel, scénarista

V Šenovském muzeu ožívají záhady před očima návštěvníků

Hosté ve studiu: Vladimír Vlček, generální ředitel HZS ČR

Hasiči ČR jsou v mezinárodním měřítku na špici, potřebovali by více lidí do týmů

Hosté ve studiu: Pavel Staněk (SPD), radní kraje

Kraj finančně podpořil projekt rozšíření Záchranné stanice v Bartošovicích

Odešel na procházku a nevrátil se. Pohřešovaný senior se našel v Katovicích

Včera 13:13 | Celý MS kraj | Anna Břenková

Rozsáhlá mezinárodní pátrací akce zachránila život seniorovi z Karvinska. Ten šel na procházku, ze které se nevrátil. Vyčerpaného a podchlazeného seniora nakonec našli polští policisté u nádraží v Katovicích. Senior je již v pořádku u své rodiny.

Kamioňák posilněný marihuanou vjel do zákazu v úseku Ostravice – Bílá

Včera 12:29 | Celý MS kraj | Anna Břenková

25letý řidič kamionu vjel do úseku Ostravice – Bílá, kde je zákaz vjezdu pro nákladní vozidla. Pokutu sice zaplatil, ale jeho test na drogy vyšel pozitivně. Byl mu odebrán řidičák a už nemohl pokračovat v jízdě. Policie v tomto úseku eviduje stovky přestupků.