Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Tragická nehoda na Bruntálsku: mladá žena zemřela

  • Bruntál,

Ve čtvrtek 12. 4. 2018 kolem 22:00 h se na silnici mezi Bruntálem a Valšovem stala tragická dopravní nehoda. 22letá řidička Peugeotu z dosud nezjištěných příčin vyjela do protisměru a srazila se s protijedoucím vozidlem Superb, které řídil 60letý muž.

Srážka odmrštila Peugeot zpět a ten zůstal stát přední části v levém příkopu. Druhé vozidlo sjelo do pravého příkopu, kde se převrátilo na bok. 

Při nehodě zemřela 23letá spolujezdkyně z vozidla Peugeot, řidička Peugeotu utrpěla těžká zranění a byla letecky transportována do nemocnice v Ostravě. Řidič Superbu utrpěl lehká zranění. 

"Příčiny a okolnosti této tragické události intenzivně prověřují kriminalisté ve spolupráci s dopravními policisty. Dechová zkouška u řidiče byla negativní. U řidičky, vzhledem k jejímu zranění, byl ke zjištění případného ovlivnění nařízen odběr krve," doplnila Pavla Jiroušová, KŘ PČR. 

V průběhu šetření nehody byla silnice zcela uzavřena a policisté odkláněli dopravu. Provoz byl kyvadlově obnoven v 00:45 h, silnice byla zprůjezdněna v 03:00 h. Škoda na vozidlech činí 450 tisíc korun.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy