Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Bruntále vyhlásili nejlepší sportovce okresu za rok 2018

  • Bruntál,

Také letos se sešli nejlepší sportovci okresu Bruntál. V bruntálském hotelu Slezan proběhlo vyhlášení nejlepších sportovců okresu za loňský rok.

Na výběr deseti nejlepších sportovců okresu je každoročně pořádaná anketa. Jejich další pořadí se už neurčuje.

„Letošní ročník byl jeden z nejhezčích, opravdu byl nejtěžší, i když se nám tam moc nedařilo v té první půli, tak tu druhou jsme si zajeli docela pěkně a já jsem byl s letošním ročníkem moc spokojený,“ hodnotil sezónu Martin Kolomý, pilot kamionu a účastník Rallye Dakar.

„Jsem tady kvůli tomu, protože jsem byla na ME v Portugalsku a tam jsem byla třetí. Takže to je můj největší úspěch,“ doplnila oceněná karatistka Valentýna Macková.

„Je to motivace pro ty sportovce, aby podávali opravdu kvalitní výkony tak, aby reprezentovali okres Bruntál ke spokojenosti nás všech,“ podpořil význam akce předseda Regionálního sdružení ČUS Bruntál Ladislav Velebný.

Vyhlášení nejlepších sportovců se vždy účastní a starostové a představitelé měst a obcí, odkud ocenění sportovci pocházejí.

„Já bych chtěl moc poděkovat všem zastupitelstvům měst, že se podílejí na tomto vyhlašování, na této anketě, ale hlavně, že tělovýchovu a sport ve svých obcích a městech podporují,“ ocenil podporu obcí manažer Regionálního sdružení ČUS Bruntál Jan Urban.

„Střelectví v Horním Benešově má dlouhou tradici, ať už to byl pan Salát, mnohonásobný mistr republiky a držitel rekordů, tak moje máma, která tam dále, pokračuje a trénuje svěřence, takže střelectví v Benešově vždycky je, bylo a věřím, že i bude,“ pochválil úspěchy sportovců Pavel König (nez.), starosta Horního Benešova:

Vyhlašování nejlepších sportovců bruntálského okresu má nejdelší tradici z celé České republiky. Letos se konalo už po dvaačtyřicáté.

Nahlásit chybu
Radim - zem. s.r.o. - pracoviště
Milotice nad Opavou
od 125 do 162 Kč/hod.

Detail