Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Bruntálské wellness centrum je stále oblíbenější

  • Bruntál,

Velkým lákadlem pro obyvatele i návštěvníky Bruntálu je v těchto dnech, v době letních prázdnin, místní wellness centrum.

Bazén mohou milovníci vody navštívit denně. Od úterý do neděle je otevřeno od sedmi do jedenadvaceti hodin. V  pondělí si pak vodomilové mohou přispat, otevřeno je až od deseti hodin. Ve wellness centru je opravdu z čeho si vybrat.

„Návštěvníci mohou využít nejen plaveckého, ale také výukového bazénu. Jsou zde k dispozici výřivky, tobogán a oblíbená divoká řeka. Všechny bazény jsou se slanou vodou a návštěvníci mohou využít k relaxaci také terasu,“ popisuje referentka sportovních zařízení Renata Rychlíková.

Anketa, děti z tábora: „V Bruntálském wellness centru se mi moc líbilo, nejvíc divoká řeka.“

„Moc se mi tam líbilo, všechno, hlavně hluboká voda.“

„Nejvíc se mi líbil tobogán.“

„Bylo tam super.“

Kromě toho jsou zde k dispozici i dvě parní sauny. O návštěvníky nemá bruntálské wellnes centrum nouzi. V minulém měsíci jej například navštívilo patnáct tisíc lidí.

„Wellness centrum hojně navštěvují rodiny s dětmi, tábory, velké skupinky dětí, ale také stálí zákazníci i zahraniční zákazníci. Většinou je to Slovensko nebo Polsko,“ potvrzuje Renata Rychlíková.

Wellness centrum se stále snaží vycházet zájemcům vstříc. Připravilo pro ně už nejedno překvapení.

„Všechny návštěvníky srdečně zvu na prázdninovou akci Pět hodin za cenu tří hodin,“ zve Renata Rychlíková.

Zajištění bezpečnosti bazénu je samozřejmostí. Dbají na ni dva plavčíci, kteří také dohlížejí na dodržování pořádku během celé provozní doby.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy