První setkání podnikavých žen Bruntálska. Přineslo zajímavé poznatky o využití sociálních sítí v marketingu

  • 13:34,
  • Bruntál,

Podnikavé ženy z celého regionu se setkaly v Bruntále. Setkání zorganizovaly ve spolupráci bruntálská radnice a agentura Czechinvest.

Setkání nazvané Randezvous podnikavých žen bylo vlastně jakousi první vlaštovkou spolupráce městského úřadu a agentury Czechinvest v této oblasti. Přišly na ně ženy podnikající v nejrůznějších oborech.

„Je to pro všechny podnikavé ženy, které už podnikají, nebo se chystají podnikat, nebo jsou aktivní i v rámci svého zaměstnání. Dneska je téma sociální sítě nebo potenciál marketingu na sociálních sítích, které potom můžou využít ve své práci,“ upřesňuje spolupořadatelka Ivona Orságová z MěÚ Bruntál.

„Primárně se zaměřujeme na investory, podporujeme malý a střední podnik a samozřejmě chceme často znevýhodněnou skupinu podnikavých žen podpořit. Většinou to jsou maminky na mateřské dovolené, ženy co chtějí něco změnit,“ doplňuje Pavlína Trávníčková z agentury Czechinvest.

Pro ženy podnikatelky, zvláště ty začínající, je důležitá také vzájemná výměna informací a zkušeností. Je naprosto zbytečné vymýšlet něco, co už je vymyšlené a vyzkoušené.

„Přišla jsem se k „Podnikavým ženám“ poradit, jak využít potenciál marketingu na sociálních sítích naplno, všechny formáty, trendy a inspiraci, jak se sociálními sítěmi pracovat pro byznys. Nejvíce jsme se bavily o instagramu a facebooku,“ vysvětluje přednášející Kristýna Szkanderová.

„V okamžiku kdy jsou v takovéhle komunitě žen, tak se nebojí a určitě ptají se na cokoliv, zajímá je to a je to úspěšné,“ dodává Pavlína Trávníčková.

Městský úřad hodlá podobná setkání pořádat pravidelně. Mohly by se konat až čtyřikrát do roka.
Muzika bez hranic: Barokní extempore

Dnes 17:00 - 21:01
Bruntál, Audienční sál zámku v Bruntále

Hudební výlety: Velkolepá komorní hra

05.12. 18:00 - 17.11. 21:01
Bruntál, Audienční sál zámku v Bruntále

MUDr. Alena Mazalová
Bruntál
od 30 000 Kč do 40 000 Kč

Detail

Základní škola a Mateřská škola Karlova Studánka, okres Bruntál, příspěvková organizace
Bruntál
od 16 000 Kč

Detail

ELKOPLAST CZ, s.r.o.
Bruntál
od 19 600 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků