Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Další soutěž pro veřejnost – podívejte se na Bruntál shora

  • Bruntál,

Oddělení kultury v Bruntále připravilo pro seniory, děti i pro širokou veřejnost další soutěž, pro zábavu v době omezeného vycházení. Všichni tak mohou zažít mnoho pohledů na město z ptačí perspektivy.

První soutěž v hádání pohádek ve 22 světových jazycích se setkala s velkým ohlasem. Sledovaly ji tisíce zájemců doslova z celého světa. Ta nová je určena především místním a znalcům města Bruntálu.

„Tato soutěž bude „Poznej Bruntál shora.“ Protože i Bruntál má své věže, takže se snažím natáčet Bruntál shora a lidé potom budou hádat, odkud je ten příspěvek,“ přibližuje autorka soutěže Pavlína Konečná.

Autorka soutěže připravila záběry z věží kostelů a jiných vysokých staveb po celém městě.

„Jedenáct věží v Bruntále. Ano, obešla jsem všechny věže, nicméně z bezpečnostních důvodů jsem nemohla například do určité výšky a tam mi pomáhali kolegové, kteří mají zkoušky z horolezectví, kteří mohli být v těchto výškách,“ doplňuje Pavlína Konečná.

K původním jedenácti věžím přibyly ještě další tři videozáběry z jiných vysokých bodů. Celkem tak mohou všichni pohlédnout na město ze čtrnácti různých vysokých objektů. Vedle snadných hádanek je mezi nimi také několik pro opravdové znalce. Jejich znalosti budou také drobně oceněny.

„Ano, kteří odpoví, tak určitě dostanou nějakou drobnou odměnu,“ uzavírá autorka soutěže.

Od pátku 1. května se tedy můžete z bruntálských webových stránek vypravit do výšek z pohodlí domova a zkoušet hádat odkud jsou záběry pořízeny.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy