Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Gratulace z chodníku aneb netradiční oslava babiččiných narozenin v nouzovém stavu

  • Bruntál,

Setkat se v současné době se svými prarodiči v seniorském věku je složité s ohledem na jejich bezpečnost v době epidemie. Tím spíše strávit s nimi chvíle jejich životního výročí. V Bruntále našli způsob, jak životní jubileum oslavit.

Harmonikář, 7 sourozenců, vnoučata i pravnoučata. Ti všichni se sešli pod okny babičky paní Hanušové, aby jí popřáli k jejím 87. narozeninám.

„No tak chtěli jsme maminku potěšit, protože teď se s ní nemůžeme setkat osobně, do žádné restaurace jsme nemohli, tak doufejme, že alespoň totuto cestou jsme jí mohli udělat radost. Jsme z Ostravy, z Frýdku, tak různě po republice,“ říká dcera Táňa Haniková.

„Mamce přeju stálou vitalitu jako dodnes, protože se od ní můžeme co učit,“ přeje dcera Anna Benešová.

„Já jsem to naplánovala protože víte co, tady ta situace nás k tomu dovedla, nemůžeme se sejít všichni pod jednou střechou, tak jsme to alespoň udělali tady tím způsobem a díky vedení Bruntálu, že jste nám umožnili aspoň touhle cestou takhle mamince popřát,“ dodává dcera a organizátorka setkání Jana Kirby.

„Teda jste hodní, děkuju moc, jste hodní, zlatí, no to jsem nečekala. Nikdy v životě jsem to neměla. Mockrát vám děkuji,“ říká oslavenkyně Anežka Hanušová.

K přání jubilantce se připojili také zástupci vedení města.

„Většina seniorů opravdu dodržuje nařízení, které tady je, to znamená omezení na veřejnosti a omezení návštěv a já jsem rád, že MěÚ může alespoň touto formou potěšit, povzbudit seniory v tak významné životní události, jako je tato,“ dodává místostarosta Bruntálu Martin Henč (ANO).

Také my se připojujeme a přejeme vitální paní Hanušové pevné zdraví s vírou, že příští oslava proběhne již při tradičním rodinném setkání.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy