Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Řidička Renaultu skončila s převráceným autem na bok v potoce Osoblaha

  • Bruntál,

Tři jednotky hasičů zasahovaly v neděli odpoledne až do večera v obci Janov na Bruntálsku. Vyprošťovali osobní automobil Renault Mégane, který skončil po nehodě převrácený na bok v potoce Osoblaha. Řidička středního věku vyvázla podle hasičů naštěstí jen s lehkým zraněním, přesto ji odvezla sanitka do nemocnice.

Nehoda se stala na silnici mezi Jinřichovem ve Slezsku a Zlatými Horami v neděli krátce před 16. hodinou. Na místo vyjely dvě profesionální jednotky hasičů ze stanic Krnov a Opava, spolu s nimi ještě dobrovolná jednotka Města Albrechtice.

Petr Kůdela, mluvčí HZS MSK: "Auto, které na nedobrovolné cestě do koryta potoka mj. prorazilo pletivový plot, bylo od silnice vzdáleno 15 metrů a skončilo zhruba 4 metry pod úrovní silnice. Štěstím pro řidičku bylo, že Osoblaha měla pouze nízký stav vody, a jen lehce zraněná žena tak dokázala vylézt z méganu sama."

I přesto ji odvezla sanitka na pozorování do nemocnice. Hasiči pak intenzivně až do večerních hodin pracovali na tom, aby dostali auto z koryta ven.

Petr Kůdela, mluvčí HZS MSK: "Havarované auto musel vytáhnout na silnici a pak i přenést na vozidlo odtahové služby automobilový jeřáb Demag/Terex. Z auta neunikly po nehodě ani během vyprošťování hasičským jeřábem žádné provozní kapaliny."

Příčinu nehody vyšetřují policisté.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy