Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Řidič Octavie vyjel v Jakartovicích ze silnice a skončil v zahradě rodinného domu. Z místa utekl, teď po něm pátrá policie

  • Opava,

Policie pátrá po řidiči stříbrné Octavie, který v neděli 13. září kolem půl sedmé ráno havaroval v Jakartovicích. Vyjel ze silnice a skončil v zahradě rodinného domu, vzápětí od nehody utekl. Pomoci můžou případní svědci.

Zatím neznámý řidič havaroval v neděli ráno se stříbrnou Škodou Octavia v Jakartovicích. Přibližně v 7:30 projížděl částí Hořejší Kunčice po silnici ve směru od Bohdanovic na Svatoňovice.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK: "Z nejasné příčiny vyjel mimo komunikaci, prorazil dřevěné oplocení pozemku domu, přejel přes okrasnou skalku a narazil do kovového sloupku, kde se vozidlo zastavilo."

Řidič poté z místa nehody utekl. Škoda zatím nebyla vyčíslena, zraněn ale zřejmě nikdo nebyl. Police teď prosí o pomoc případné svědky.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK: "K řádnému objasnění nehodového děje a zavinění se obracíme na případné svědky této události. Obracíme se na svědky, kteří mohli bezohlednou jízdu vidět, případně kolizi zachytili palubní kamerou, aby se přihlásili."

Nehoda se stala v neděli 13. září v 6:30. Jakékoliv poznatky můžete volat na linku 158 nebo je můžete oznámit na kterékoliv policejní služebně.

Nahlásit chybu


K tématu