Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Čeladnou obsadil filmový štáb

  • Čeladná,

V Čeladné se několik dní na konci dubna pohyboval filmový štáb. Zejména v golfovém areálu tu natáčel část děje snímku “Můj příběh”, který pojednává o osudu ženy pronásledované domácím násilím.

V prostoru pro odpal se chytá na natáčení hlavní hrdinka nově vznikajícího filmu. Jeho scénář je napsán podle knihy Zory Castillo, příběh je inspirován skutečnou událostí. 

“Film Můj příběh je sociální téma, příběh o ženě, které prošla tím nejhorším, co se jí v životě mohlo stát. Špatně se zamilovala a skončilo to docela tragicky,  málem zemřela,” uvedla Pavla Krečmerová Šindlářová, producentka a spoluautorka scénáře filmu. 

Hlavní postavu ztvárňuje Vlastina Svátková. Hraje bývalou baletku, která se už nemůže znovu postavit na jeviště. Dostává se do depresí, alkoholismu a pokusí se spáchat sebevraždu.  

“Vlastně ta, začíná ten náš příběh, je to o tom  znovuzrození zpátky do života,” naznačila spoluautorka scénáře. 

V dalších rolích se představí například Vilma Cibulková, Nela Boudová, Saša Rašilov a golfisty a hvězdáře Pavel Kříž. Na vzniku filmu se podílí také obec Čeladná. 

“Jsme rádi, že můžeme podpořit zrovna toto téma, o kterém se těžko mluví, a určitě by se o něm mělo více mluvit nahlas a na veřejnosti. Zároveň jsme rádi, že obec Čeladná zase půjde trochu více vidět,”  podotkla Martina O’Reilly, předsedkyně kulturní komise Čeladné.  

“Tady jsou hory, krásné stromy, stezky, to nenajdete nikde jinde. Objížděli jsme republiku, ale volba byla jasná,” prohlásila za filmový štáb Pavla Krečmerová Šindlářová. 

Průběžně štáb natáčel také ještě v čeladennských kavárnách a v ulicích obce. Film má být hotov na konci roku.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyPila Haratyk s.r.o. - pracov. Nebory
Třinec
od 25 000 Kč/měsíc

Detail

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562 - pracoviště FM
Frýdek-Místek
od 23 510 Kč/měsíc

Detail

RenoFarma Beskyd, a.s. - pracoviště Skalice
Frýdek-Místek
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail