Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Představení z tanečního workshopu zahájí školní rok

  • Čeladná,

Týdenní taneční workshop, jehož cílem je sestavit představení pro slavnostní zahájení školního roku, se v Čeladné konal na samém sklonku prázdnin. Šestnáct dívek se ovšem nevěnovalo jen tanci, ale také tvůrčím činnostem.

Aneta Majerová, lektorka workshopu: “Celá ta práce směřuje k té naší premiéře, to znamená, že si vyrábíme zároveň i rekvizity, které při tanci používáme, šijeme si i kostýmy si šijeme.”

anketa: účastnice workshopu

“Já si doma pořád tančím, takže mě to hodně baví.”

“Líbí se mi, že i vyrábíme, je to zábavné.”

“Chtěla jsem být baletkou, tak

Lektorka workshopu Aneta Majerová vystudovala taneční konzervatoř a je už také úspěšnou cboreografkou. S dětmi se o své profesionální dovednosti ráda podělí.

Aneta Majerová, lektorka workshopu: “Mám dvacetiletou praxi především z Městského divadla v Brně, kde účinkuji. Jezdím po světě. dělám spoustu projektů v zahraničí, v Evropě, a hlavně dělám v posledních letech choreografie a dětem se snažím předat hlavně své zkušenosti z praxe.”

Martina O’Reilly, kulturní komise, Čeladná: “Jsem ráda, že můžeme podpořit tento taneční workshop, protože je úžasné, že rodiče nemusí děti nikam vozit, že to mají v místě bydliště.” Také jsem ráda, že jsme s Anetou navázali spolupráci a děti postupně zapojujeme do různých vystoupení.”

Kromě toho, že se dívky se svým Tancem masek předvedou před zdejšími školáky a jejich rodiči 1. září, počítá kulturní komise s jejich účastní také na plánovaném obecním plese.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy