Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na tanečním workshopu v Čeladné se to hemžilo kočkami

  • Čeladná,

Slavný muzikál Cats, tedy Kočky, se stal hlavní náplní týdenního tanečního workshopu pro děti., který se na konci prázdnin koná ve sportovní hale v Čeladné.

V Čeladné se taneční workshop koná třetím rokem a navazuje na taneční kroužek, vede jej choreografka Aneta Majerová, která vystudovala taneční konzervatoř, účinkuje v Městském divadle v Brně a pracuje i na zahraničních projektech. 

Aneta Majerová, lektorka workshopu: “Musím říct, že to je pro holky něco nového, protože to není jen tanec. Musí u toho i zpívat a musí u toho hlavně i hrát a prezentovat svůj charakter, protože každá ta kočka jiná, každá z těch holčiček se tedy snaží být osobitá.”
účastnice workshopu:
“Je dobré, že tančíme i zpíváme.”
“Třeba včera jsme si vyrobili i čelenky s kočičíma ušima.”
“Těším se na ta vystoupení, až potom bude moci vystoupit před lidmi.”
“Naučí se tady tancovat dobře.”
Aneta Majerová, lektorka workshopu: “Je to dřina, jsem zpocené, ale je to fajn. Jde to pomaličku, ale myslím si, že to bude mít výsledek, že to v nich něco zanechá.”
Martina O’Reilly, kulturní komise, Čeladná: “Vystoupení, které tady připraví, bychom potom rádi uvedli na obecním plese, který bývá vždy v lednu. Ten taneční kurz probíhá v prostorách, které obec nyní rekonstruuje, je to nový povrch, lepí se tu zrcadla a budou tady taneční tyče, takže si myslím, že se jim tu opravdu bude tančit moc hezky.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy