Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hala Polárka ve F-M vyhlásila soutěž pro žáky ZŠ

Hala Polárka vyhlásila v letošním roce soutěž Kreslíme s Polárkou. Je určena dětem prvního stupně základních škol, které mají nakreslit obrázek na téma bruslení v hale Polárka.

I v letošním roce se mohou žáci prvního stupně základních škol zapojit do výtvarné soutěže, kterou už třetím rokem vyhlásila hala Polárka ve spolupráci s městem.

“Město společně se společností Sportplex pořádá pro žáky výtvarnou soutěž s názvem Bruslíme s Polárkou, kdy žáci namalují obraz ohledně tematiky bruslení a haly Polárky. Následně bude porotou z každé školy vybráno pět nejlepších děl, které budou vystaveny ve vstupních prostorách haly Polárka, a poté dojde k ocenění tří nejlepších, kteří dostanou ocenění a diplomy,” sdělil náměstek primátora města Frýdku-Místku Pavel Machala.

Soutěž je určena všem dětem prvního stupně základních škol, které se účastní školního bruslení v hale Polárka v rámci dopoledního vyučování.

“Do hodnocení o nejlepší obrázek budou zařazeny pouze kresby dětí s tematikou bruslení v hale Polárka, na kterých se byť v dobré víře nepodílel dospělý člověk. Soutěžní obrázky, prosím, označte na zadní straně svým jménem a věkem, třídou a názvem základní školy, kterou navštěvujete. Kresby předejte osobně přímo v hale Polárka,” uvedla obchodní a marketingová manažerka společnosti Sportplex F-M Veronika Pauliak.

Soutěž bude probíhat do 28. února příštího roku. Vyhlášení vítězů se uskuteční v rámci posledního bruslení v sezóně 2017/2018.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy