Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zastupitelé F-M schválili rozšíření některých vyhlášek

Na posledním jednání zastupitelů města byl mimo jiné na programu bod k rozšíření některých obecně závazných vyhlášek. Jednou z nich byla i vyhláška o regulaci provozní doby hostinských provozoven.

Jedním z bodů programu, kterým se zabývalo zastupitelstvo na své prosincovém zasedání, bylo rozšíření několika obecně závazných vyhlášek. Zastupitelé tento bod schválili.

“Jednalo se o vyhlášky o místním poplatku za užívání veřejného prostranství, ale taky rozšíření vyhlášky o zákazu hostinské činnosti. Je to reakce na četné stížnosti občanů na některé non-stop zařízení, které jsou na území města. Nám se už v minulosti podařilo některé z nich nějakým způsobem zakázat a omezit jejich provoz v nočních hodinách a máme na to kladné reakce obyvatel, žijících v dané oblasti. Zastupitelé k těmto provozovnám přidali další dvě a do budoucna nám leží na stole dalších pár žádostí, takže je velmi pravděpodobné, že na únorovém jednání zastupitelstva přibudou další zákazy některých hostinských činností ve městě,” sdělil primátor města Frýdku-Místku Michal Pobucký.

V rámci stížnosti občanů na rušení nočního klidu a narušování veřejného pořádku byla letos v červnu omezena provozní doba non-stop provozovny na Růžovém pahorku ve Frýdku. Omezení provozní doby, o které teď rozhodli zastupitelé, se týká provozovny Krokodýl na ulici Zahradní a Zubr na ulici Brožíkova, které jsou v blízkosti panelákové zástavby. Provozní doba zde teď bude do půlnoci a v pátek a v sobotu do jedné v noci.

Nahlásit chybu
SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail

Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku, pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 23 000 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail