Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zastupitelé F-M schválili rozšíření některých vyhlášek

Na posledním jednání zastupitelů města byl mimo jiné na programu bod k rozšíření některých obecně závazných vyhlášek. Jednou z nich byla i vyhláška o regulaci provozní doby hostinských provozoven.

Jedním z bodů programu, kterým se zabývalo zastupitelstvo na své prosincovém zasedání, bylo rozšíření několika obecně závazných vyhlášek. Zastupitelé tento bod schválili.

“Jednalo se o vyhlášky o místním poplatku za užívání veřejného prostranství, ale taky rozšíření vyhlášky o zákazu hostinské činnosti. Je to reakce na četné stížnosti občanů na některé non-stop zařízení, které jsou na území města. Nám se už v minulosti podařilo některé z nich nějakým způsobem zakázat a omezit jejich provoz v nočních hodinách a máme na to kladné reakce obyvatel, žijících v dané oblasti. Zastupitelé k těmto provozovnám přidali další dvě a do budoucna nám leží na stole dalších pár žádostí, takže je velmi pravděpodobné, že na únorovém jednání zastupitelstva přibudou další zákazy některých hostinských činností ve městě,” sdělil primátor města Frýdku-Místku Michal Pobucký.

V rámci stížnosti občanů na rušení nočního klidu a narušování veřejného pořádku byla letos v červnu omezena provozní doba non-stop provozovny na Růžovém pahorku ve Frýdku. Omezení provozní doby, o které teď rozhodli zastupitelé, se týká provozovny Krokodýl na ulici Zahradní a Zubr na ulici Brožíkova, které jsou v blízkosti panelákové zástavby. Provozní doba zde teď bude do půlnoci a v pátek a v sobotu do jedné v noci.
Povídání v Zeleném baru s tibetologem Danielem Berounským

Dnes
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Naše paní Božena Němcová / náhrada za představení Dopisy Olze

29.09. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Valkýra security s.r.o. - pracoviště Čeladná
Čeladná
od 14 600 Kč/měsíc

Detail

Josef Adamek - pracov. Jablunkov
Jablunkov
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 3 500 do 5 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků