Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Lávky ve F-M prochází pravidelnou kontrolou

Lávky a spojovací mosty ve Frýdku-Místku prochází pravidelnou kontrolou. V tomto roce jich město nechalo několik opravit a s rekonstrukčními pracemi se bude pokračovat i v příštím roce.

Vedle nejrůznějších oprav chodníků a silnic probíhá ve Frýdku-Místku také důkladná kontrola všech lávek na jeho území. V případě poškození můstků pak dochází k jejich opravě.

“Velice pečlivě sledujeme stav lávek a propojovacích mostů a mostků. Předloni jsme opravovali lávku Sadová, která byla ve špatném stavu, v letošním roce jsme investovali na spojovací lávce mezi úřadem práce a parkem, kde se kompletně měnila výdřeva, protože byla ve velice špatném stavu,” uvedl náměstek primátora města Frýdku-Místku Karel Deutscher.

S opravami lávek bude město pokračovat i v příštím roce.

“Příští rok bychom rádi opravili lávku, která spojuje Sviadnov s ulicí Mírů, protože je ve špatném stavu. Obecně můžeme říct, že se snažíme, aby naše lávky a mosty byly v co nejlepším stavu, abychom se nedočkali nějakého negativního překvapení,” dodal Deutscher.

V příštím roce má město v plánu opravit i povrch lávky za Polárkou. Kromě povrchu lávek město opravuje i zábradlí a schodiště. Naposledy například vyměnilo přístupové schodiště na lávku pro pěší na Revoluční ulici v lokalitě Růžového pahorku ve Frýdku.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy