Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zastupitelé F-M schválili dotace do oblasti sportu

Zastupitelé města schválili na svém jednání dotace do oblasti sportu. Finanční injekce poputuje především do mládežnického sportu, ale i do sportu dospěl

Na své posledním prosincovém zasedání schvalovali frýdeckomístečtí zastupitelé dotace do různých oblastí. Jednou z nich byl samozřejmě sport.

“Jsem rád, že se na jednání zastupitelstva po dlouhých debatách podařilo schválit desítky milionů korun do sportu, především do mládežnického sportu,ale také do sportu dospělých. To jednání nebylo vůbec jednoznačné, muselo dojít k dohadovacímu řízení, kdy se nakonec zastupitele podařilo přesvědčit, aby nakonec ty peníze do sportu schválili,” uvedl náměstek primátora města Frýdku-Místku Pavel Machala.

Oproti původnímu návrhu méně financí ale získá Městský fotbalový klub, tým mužů, kde došlo ke snížení příspěvku.

“Dlouhodobě vnímáme nespokojenost se sportovními výsledky a s tím, jakým směrem se ten tým vyvíjí dále, proto byla schválena pouze polovina původně navržené částky, tzn. 850 tisíc, které dostanou na jarní část sezóny, a o zbytku peněz potom bude rozhodovat zastupitelstvo po konci sezóny, kdy se budeme dále bavit, co a jak s týmem dále,” dodal Machala.

Jak to s týmem dopadne vás samozřejmě budeme informovat.

Nahlásit chybu
Tomáš Lehnert - pracoviště Staříč
Staříč
od 45 000 Kč/měsíc

Detail

ARMEX FRÝDEK-MÍSTEK s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 19 700 Kč/měsíc

Detail

OFIR Service s.r.o. - pracoviště průmyslová zóna Nošovice
Nošovice
od 32 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail