Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Primátor Frýdku-Místku přivítal prvního občánka roku 2018

Na frýdeckém magistrátu proběhlo setkání primátora města Michala Pobuckého a rodičů letošního prvního občánka roku Tomáše Kreuzmanna. Primátor popřál rodičům a hlavně miminku do života vše dobré a předal jim dárky.

Přenesme se na chvíli na začátek letošního roku a připomeňme si prvního narozeného občánka Tomáška. Ve frýdeckomístecké porodnici přišel na svět na Nový rok v 9 hodin a 22 minut. Vážil 3860 gramů a měřil 50 centimetrů.

“Já jsem si to nejdříve ani neuvědomila, ale potom, když mim personál gratuloval k prvnímu miminku, tak to byl pochopitelně velice příjemný pocit,” řekla maminka Lenka Petlachová.

A tady už jsme v současnosti. Jak je ve Frýdku-Místku zvykem, rodiče spolu s Tomáškem přivítal ve své kanceláři na magistrátu primátor města.

“Jako tradičně jsem přivítal první narozené miminko ve Frýdku-Místku. Letos je to Tomášek, je to takový pohodář, který pořád spinká. Co musím říct, že mě překvapilo u maminky, že loni na Štěpána běhala po Ondřejníku a na silvestra se šla podívat na most na ohňostroj, takže to bylo celkem překvapivé, když v 9 hodin 22 minut poté rodila. Nicméně chtěl bych popřát Tomáškovi, ať roste, ať prospívá a je zdraví a rodině dělá jenom samou radost,” řekl primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký.

Malý Tomášek dostal od primátora zlatý řetízek s písmenem T, knížku a spoustu dalších dárků. A protože přišel i se svojí o tři roky starší sestřičkou, dostala tašku s dárečky i ona.
Naše paní Božena Němcová / náhrada za představení Dopisy Olze

29.09. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

A.D. servis point s.r.o. - pracoviště, kontaktní osoba Martin Desenský, tel. 774 276 723, email a.d.
Frýdek-Místek
od 17 800 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

AGRICOOP Třinec a.s., kravín Vendryně
Vendryně
od 17 000 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

STAKOV, s.r.o., pracoviště Zelinkovice
Frýdek-Místek
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků