Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Frýdek-Místek opravil další prostory ve svém domě

Město dál pokračuje v opravách prostor v domech, které má ve svém majetku. V minulých dnech tak prošly rekonstrukcí prostory v domě na Kostíkově náměstí. Ty bude využívat nízkoprahové zařízení.

Celá řada domů, které má město Frýdek-Místek ve své správě, prochází renovacemi vnějších i vnitřních prostor. Před několika dny skončila i oprava interiérů v domě na Kostíkově náměstí.

“Byla tady provedena kompletní rekonstrukce prostor pro odbor sociálních služeb, který tady bude mít nízkoprahové zařízení. Je to zařízení pro děti a mládež od 12 do 26 let. Sociální pracovníci tady budou s nimi provozovat různé činnosti, aby smysluplně trávili čas. Je to v rámci zákona, kdy se takto sociální sféra stará o mládež,” uvedl náměstek primátora Frýdku-Místku Jiří Kajzar.

Rekonstrukce prostor vyšla na dva miliony korun a celou ji provedly Technické služby.

“Myslím, že se jim to povedlo, vypadá to dobře. Tyto prostory, které byly hodně zanedbané, přispějí k tomu, že máme další důstojné místo pro klub Kosťa. Kompletně se měnily podlahy, stropy, kde byl problém s azbestem, který musel být odstraněn, takže došlo i nějakým časovým prodlevám. Celkově se zrenovovaly parapety, topení, kuchyňka a sociální zařízení,” popsal Kajzar.

Po úspěšné rekonstrukci prostor pro nízkoprahové zařízení bude město pokračovat v renovaci dalších částí objektu.

Nahlásit chybu
Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail

SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail