Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Turistické info centrum Frýdku-Místku nabízí novou službu

V příspěvku navštívíme Turistické informační centrum. To v dubnu rozšířilo širokou nabídku svých služeb o jednu další. Jedná se o novou prodejní síť vstupenek.

Široké portfolio služeb, které občanům a návštěvníkům města nabízí Turistické informační centrum Frýdek-Místek, se opět rozrostlo o novou službu. Info centrum totiž v těchto dnech spustilo prodej vstupenek přes další prodejní síť.

„Z provozu víme, že poptávka po vstupenkách na kulturní a sportovní akce u nás v Turistickém informačním centru neustále roste. Z šetření mezi návštěvníky vyplynul požadavek doplnit Ticketstream a my jsme chtěli našim návštěvníkům vyhovět. Už jen proto, abychom nemuseli návštěvníka posílat do jiných prodejen, rozhodli jsme se k síti Ticketpro, Ticketportal, Colosseum Ticket a dalším přidat i tento prodejní systém,“ sdělila marketingová manažerka TIC F-M Lucie Talavašková.

Návštěvníci Turistického informačního centra si tak mohou vybrat ze široké nabídky vstupenek, které tato prodejní síť nabízí. Kromě spousty divadelních, hudebních a jiných představení, si přes tuto síť mohou lidé zakoupit vstupenky do hudebního klubu Stoun ve Frýdku a také na hudební festival Beats for Love.

“Vstupenky je možné, jako u jiných rezervačních systémů, si rezervovat pohodlně z domova na www.ticketstream.cz a následně vyzvednout na pobočkách Turistického informačního centra ve Frýdku, Místku a Frýdlantu nad Ostravicí nebo si vybrat představení a vstupenky si zakoupit přímo na pobočkách informačního centra,” doplnila Talavašková.

Na všech pobočkách Turistického informačního centra lze navíc platit jak v hotovosti, tak platební kartou.
Povídání v Zeleném baru s tibetologem Danielem Berounským

24.09. 18:30
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Naše paní Božena Němcová / náhrada za představení Dopisy Olze

29.09. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

STAKOV, s.r.o., pracoviště Zelinkovice
Frýdek-Místek
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

Josef Adamek - pracov. Jablunkov
Jablunkov
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

B + J stavební s. r. o. - pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků