Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Frýdek-Místek ocenil nejlepší žáky a studenty

Frýdek-Místek ocenil nejlepší žáky základních a středních škol. Náměstek primátora Pavel Machala dětem ve velké zasedací síni magistrátu osobně poblahopřál k jejich úspěchům a předal jim za jejich píli dárky.

Ve velké zasedací síni frýdeckého magistrátu proběhlo setkání vedení města a nejlepších žáků a studentů tamních základních a středních škol. Cílem setkání bylo tyto děti ocenit za jejich svědomitou školní práci a výbornou reprezentaci školy i města. Dříve než však začalo samotné oceňování, pronesli zástupci města krátký proslov a poté proběhla malá hudební vložka. Po krátkém kulturním programu už následovalo oceňování jednotlivých žáků a studentů, které na ocenění navrhly a vybraly jejich školy. Ocenění děti získaly za svou vynikající práci v různých oblastech, ať už se jednalo o reprezentaci školy na nejrůznějších soutěžích, sportovní výkony a podobně.

Anketa: ocenění žáci a studenti: 1. “Získal jsem ocenění za svou práci ze školy, kdy spolupracuji s doktorem Alešem Sládkem při výrobě nástroje na extrakci šroubu. Za ocenění jsem šťastný, ale myslím si, že by tu mohlo být více studentů z naší školy, že nejsem jediný, který si toto zaslouží.” 2. “Byla jsem oceněna za gymnastiku a za výborný prospěch. Za gymnastiku jsem ráda, protože se tomu věnuji ráda, je to můj koníček ve volném čase.” 3. “Dostala jsem ocenění za to, že reprezentuji školu ve zpěvu a jsem za to strašně ráda, protože jsem měla zrovna přijímačky a v ten den mi přišla pozvánka, takže mě to strašně potěšilo a jsem z toho nadšená.”

Město oceňuje nejlepší žáky a studenty na půdě magistrátu každoročně. Tuto aktivitu zakotvila rada města i do svého programového prohlášení pro oblast školství.

“Jsem rád, že jsem opět po roce mohl přivítat ve velké zasedací místností magistrátu nejlepší žáky a studenty města Frýdku-Místku, ocenit je a poděkovat jim za to, jakým způsobem reprezentují nejenom město, ale také Moravskoslezský kraj a mnohdy i Českou republiku. Mé poděkování patří také jejich učitelům, trenérům, rodičům a prarodičům, kteří se jim věnují a v jejich činnosti je podporují. Do budoucna bych pak chtěl popřát všem, aby se jim dařilo, a to nejenom v jejich studijním, ale i osobním životě,” řekl náměstek primátora Frýdku-Místku Pavel Machala.

Ocenění žáci a studenti si za svou vynikající práci odnesli kromě poděkování také malé dárky. 

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy