Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Frýdek-Místek na kole bude letos v novém

Podpora zdravého životního stylu a pomyslné zahájení cyklistické sezóny ve městě, to je akce Frýdek-Místek na kole, která se blíží mílovými kroky. A do pátého ročníku navíc vstupuje letos kompletně v novém.

Oblíbená akce Frýdek-Místek na kole, která je určena všem, kteří mají rádi cyklistiku a zdravý životní styl, se blíží. Návštěvníci si opět užijí pestrou přehlídku všeho, co souvisí nejen s cyklistikou, ale také se vším, co má kola a kolečka. Akce, která pamatuje na všechny jezdce od těch nejmenších na odrážedlech, přes občasné výletníky až po zapálené sportovce, je navíc v letošním roce kompletně v novém.

“Po čtyřech letech realizace jsme se rozhodli pro změnu a uspořádat jediný MTB závod ve Frýdku-Místku,“přibližuje významnou změnu Petra Kociánová z pořádajícího Turistického informačního centra Frýdek≈Místek. „Závod není však určen jen výkonnostním cyklistům, chceme do závodu zapojit i rekreační a hobby cyklisty, kteří rádi soutěží a chtějí poměřit síly s ostatními. Pro účastníky jsme připravili několik kategorií, kdy si mohou zazávodit už ti úplně nejmenší na odrážedlech a mini kolech, tak i mládež, dospělí a zapálení sportovci,“ popsala marketingová manažerka BIC F-M Lucie Talavašková.

Do závodu, který se uskuteční v sobotu 19. května v areálu autokempu Olešná, se mohou zájemci hlásit už nyní. Bohatý program, který se celý den ponese v duchu zdravého životního stylu a sportu, je samozřejmě přichystán i pro ty, kteří se závodu účastnit nebudou.

„Během dne na návštěvníky čeká doprovodný program pro celou rodinu. Přichystány budou předváděcí akce, testování kol, dětský koutek, zóna prevence a zásad bezpečného chování v silničním provozu, soutěže a spousta dalšího,“ dodala Talavašková.

Veškeré další informace o akci mohou zájemci nalézt na webových stránkách www.fmnakole.cz.
Naše paní Božena Němcová / náhrada za představení Dopisy Olze

Dnes
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Tři v háji / divadelní představení

05.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště LIDL Horymírova a Frýdlantská
Frýdek-Místek
od 12 100 Kč/měsíc

Detail

A.D. servis point s.r.o. - pracoviště, kontaktní osoba Martin Desenský, tel. 774 276 723, email a.d.
Frýdek-Místek
od 17 800 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

okma service s.r.o.- pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků