Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Frýdek-Místek na kole bude letos v novém

Podpora zdravého životního stylu a pomyslné zahájení cyklistické sezóny ve městě, to je akce Frýdek-Místek na kole, která se blíží mílovými kroky. A do pátého ročníku navíc vstupuje letos kompletně v novém.

Oblíbená akce Frýdek-Místek na kole, která je určena všem, kteří mají rádi cyklistiku a zdravý životní styl, se blíží. Návštěvníci si opět užijí pestrou přehlídku všeho, co souvisí nejen s cyklistikou, ale také se vším, co má kola a kolečka. Akce, která pamatuje na všechny jezdce od těch nejmenších na odrážedlech, přes občasné výletníky až po zapálené sportovce, je navíc v letošním roce kompletně v novém.

“Po čtyřech letech realizace jsme se rozhodli pro změnu a uspořádat jediný MTB závod ve Frýdku-Místku,“přibližuje významnou změnu Petra Kociánová z pořádajícího Turistického informačního centra Frýdek≈Místek. „Závod není však určen jen výkonnostním cyklistům, chceme do závodu zapojit i rekreační a hobby cyklisty, kteří rádi soutěží a chtějí poměřit síly s ostatními. Pro účastníky jsme připravili několik kategorií, kdy si mohou zazávodit už ti úplně nejmenší na odrážedlech a mini kolech, tak i mládež, dospělí a zapálení sportovci,“ popsala marketingová manažerka BIC F-M Lucie Talavašková.

Do závodu, který se uskuteční v sobotu 19. května v areálu autokempu Olešná, se mohou zájemci hlásit už nyní. Bohatý program, který se celý den ponese v duchu zdravého životního stylu a sportu, je samozřejmě přichystán i pro ty, kteří se závodu účastnit nebudou.

„Během dne na návštěvníky čeká doprovodný program pro celou rodinu. Přichystány budou předváděcí akce, testování kol, dětský koutek, zóna prevence a zásad bezpečného chování v silničním provozu, soutěže a spousta dalšího,“ dodala Talavašková.

Veškeré další informace o akci mohou zájemci nalézt na webových stránkách www.fmnakole.cz.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyAGRICOOP Třinec a.s., kravín Vendryně
Vendryně
od 22 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

AGRICOOP Třinec a.s., kravín Vendryně
Vendryně
od 19 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

ŠKOLNÍ BUFET s.r.o. - pracoviště, kontaktní osoba Dalibor Sklář, info@skolnibufet.cz
Frýdek-Místek
od 5 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail