Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Olešnou ovládli cyklisté z Frýdku-Místku i okolí

Olešná má za sebou oblíbenou akci Frýdek-Místek na kole. Na startu pátého ročníku se sešli cyklisté od těch nejmenších na odrážedlech až po zapálené sportovce. Nechyběl ani bohatý doprovodný program.

Lokalitu přehrady Olešná ovládla tradiční akce Frýdek-Místek na kole. Zazávodit si, anebo se jen projet kolem přehrady přišli cyklisté všechno věku.

“Letos jsme změnili celý koncept akce, kdy poprvé pořádáme MTB závod nejen pro rekreační a hobby jezdce, ale i pro výkonnostní cyklisty. Pro účastníky máme připraveno hned několik kategorií, ve kterých si mohou zazávodit jak už ti úplně nejmenší na odrážedlech a minikolech, tak i mládež, muži či ženy,” popsala marketingová manažerka BIC F-M Lucie Talavašková.

Na start se jako první postavily kategorie od těch nejmenších účastníků.

Anketa, účastníci akce: 1. “Vedeme děti lehce ke sportu, tak jsme rádi, že se můžou takové nějaké soutěže zúčastnit a vyzkoušet si, jaké to je závodit.” 2. “Je to super a hlavně, že to je pro rodiče s dětmi. Škoda jen, že nevyšlo počasí, ale jinak perfektní.” 3. “Je super, že taková akce je a že můžou děcka závodit a je sranda.”

Celkovým vítězem prvního MTB závodu v historii akce se stal známý horolezec Libor Uher, který v červnu pořádá kromě Inline24, také extrémní cyklistický závod PH24. Nejen samotným závodem ale Olešná žila. Celý den se nesl v duchu zdravého životního stylu, sportu a zásad bezpečného chování v silničním provozu.
Povídání v Zeleném baru s tibetologem Danielem Berounským

Zítra
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Naše paní Božena Němcová / náhrada za představení Dopisy Olze

29.09. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Valkýra security s.r.o. - pracoviště Čeladná
Čeladná
od 14 600 Kč/měsíc

Detail

BPM silesia group s.r.o. - Třinecko
Třinec
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

AGRICOOP Třinec a.s., kravín Vendryně
Vendryně
od 17 000 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků