Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Olešnou ovládli cyklisté z Frýdku-Místku i okolí

Olešná má za sebou oblíbenou akci Frýdek-Místek na kole. Na startu pátého ročníku se sešli cyklisté od těch nejmenších na odrážedlech až po zapálené sportovce. Nechyběl ani bohatý doprovodný program.

Lokalitu přehrady Olešná ovládla tradiční akce Frýdek-Místek na kole. Zazávodit si, anebo se jen projet kolem přehrady přišli cyklisté všechno věku.

“Letos jsme změnili celý koncept akce, kdy poprvé pořádáme MTB závod nejen pro rekreační a hobby jezdce, ale i pro výkonnostní cyklisty. Pro účastníky máme připraveno hned několik kategorií, ve kterých si mohou zazávodit jak už ti úplně nejmenší na odrážedlech a minikolech, tak i mládež, muži či ženy,” popsala marketingová manažerka BIC F-M Lucie Talavašková.

Na start se jako první postavily kategorie od těch nejmenších účastníků.

Anketa, účastníci akce: 1. “Vedeme děti lehce ke sportu, tak jsme rádi, že se můžou takové nějaké soutěže zúčastnit a vyzkoušet si, jaké to je závodit.” 2. “Je to super a hlavně, že to je pro rodiče s dětmi. Škoda jen, že nevyšlo počasí, ale jinak perfektní.” 3. “Je super, že taková akce je a že můžou děcka závodit a je sranda.”

Celkovým vítězem prvního MTB závodu v historii akce se stal známý horolezec Libor Uher, který v červnu pořádá kromě Inline24, také extrémní cyklistický závod PH24. Nejen samotným závodem ale Olešná žila. Celý den se nesl v duchu zdravého životního stylu, sportu a zásad bezpečného chování v silničním provozu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy