Zábradlí na ulici Hlavní v Místku prochází opravou

Ve městě probíhá jedna z větších oprav, které jsou ještě do konce tohoto roku v plánu. Jedná se o opravy zábradlí na ulici Hlavní v Místku, které je velmi špatném stavu.

Do konce roku zbývá ve městě udělat ještě pár oprav. Ve čtvrtek 1. listopadu proto zahájili pracovníci Technických služeb opravu zábradlí na opěrné zdi podél chodníku na ulici Hlavní v Místku.

“Je to další jedna z větších oprav v místecké částí. Je to na ulici Hlavní v úseku od Holubic až po ulici 8. pěšího pluku. Jedná se o úplnou obnovu stávajícího zábradlí, které je v silně havarijním stavu. Celková délka je něco přes sto metrů. Bude se tam opravovat i ta opěrná zídka. Naši zaměstnanci už v průběhu října zahájili zámečnické práce. Teď dokončujeme povrchové úpravy a odstraňujeme stávající zábradlí,” uvedl předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

V plánu je i oprava zábradlí na protější straně silnice.

“Rádi bychom opravili i zábradlí na protější straně, ale letos jsme to z důvodu oprav, které probíhaly po městě, realizovat nechtěli, protože by se to muselo dít po zúžení. Protože letos Kraj opravoval silnice, tak ta dopravní situace nebyla dobrá, proto to budeme opravovat až v příštím roce,” sdělil náměstek primátora Frýdku-Místku Karel Deutscher.

Zábradlí na ulici Hlavní by mělo být podle předpokladu hotové v polovině prosince.
4. Ples pro Frýdek-Místek

24.01. 20:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Jiří Stivín a Collegium Quodlibet / koncert

28.01. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Radek Jaroš: Koruna Himálaje / výstava

03.02. 00:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Beskyd Gastro a.s.
Frýdek-Místek
od 19 000 Kč

Detail

Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 20 925 Kč

Detail

KLEMP Šajtar s.r.o.
Frýdek-Místek
od 14 600 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků