Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Olešná bojuje o titul nejlepší destinace

Stát se nejlepším místem pro aktivní odpočinek a zábavu teď může rekreační oblast Olešná. V soutěži DestinaCZe se dostala mezi nejlepší destinace a teď bojuje o první místo. Pomoci stát se nejatraktivnější lokalitou můžete i vy tím, že jí dáte svůj hlas.

Lokalita přehrady Olešná postoupila v soutěži DestinaCZe, kterou pořádá státní organizace CzechTourism, mezi 3 nejlepší destinace v kategorii Česko jede. Svým hlasem můžete přispět k jejímu ocenění a k tomu vyhrát nezapomenutelné zážitky.

“Lidé mohou pro rekreační oblast Olešná hlasovat v kategorii Česko jede do 2. června na webových stránkách www.destinacze2019.cz. Z došlých hlasů pak budou vylosování výherci, kteří mohou vyhrát buď vstupy do jednotlivých objektů, nebo zážitkový pobyt na dvě noci.”

Rekreační oblast Olešná propojuje odpočinek se sportovní aktivitou. Každý, kdo ji navštíví, si na ní najde to své, a to od příznivců vodních radovánek, in-linů, cyklistiky, plážových sportů nebo wellness.

“Statutární město Frýdek-Místek vkládá do rozvoje sportovně-rekreační lokality přehrady Olešná nejen finanční prostředky, ale také velkou míru invence. Kolem přehrady nechalo město vybudovat cyklostezku, která je velmi oblíbená i mezi bruslaři, multifunkční hřiště, které navštěvují rodiny s dětmi i z okolních měst a obcí, krytý a letní aquapark, který láká i zahraniční návštěvníky, stejně jako kemp, jehož návštěvnost rok od roku stoupá, a který čeká ještě v tomto roce další vylepšení. Mimo to v lokalitě působí i soukromé subjekty, které nabízejí další služby a možnosti rekreačního i sportovního vyžití,” sdělil primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký.

Všechno, co s Olešnou souvisí, teď mohou lidé navíc jednoduše zjistit z pohodlí domova.

“Turistické informační centrum Frýdek-Místek spustilo na podzim nové webové stránky www.olesnafm.cz, na nichž mohou návštěvníci nalézt na jednom místě kompletní informace o rekreační oblasti Olešná. Web je současné přizpůsoben pro mobilní zařízení, takže informace mohou pohodlně najít i ve svých mobilech,” řekla Talavašková.

Soutěž DestinaCZe probíhá už po sedmé. Letos mezi sebou soutěží devět jedinečných destinací ve třech kategoriích. Kromě kategorie Česko jede jsou zde také kategorie Trendy a novinky a Kudy z nudy.

Nahlásit chybu
SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail