Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dětský den s dinosaury ve F-M přilákal stovky lidí

Děti mají za sebou svůj svátek. U této příležitosti proběhl v Sadech Bedřicha Smetany Dětský den s dinosaury. Vydařené počasí, několik skákacích hradů, ale i dinosaurus Barney přilákali stovky návštěvníků.

Sady Bedřicha Smetany v Místku ovládli prehistoričtí tvorové. Uplynulou sobotu se tam totiž uskutečnil Dětský den s dinosaury. První návštěvníci začaly do parku proudit ještě před vypuknutím celé akce ve 14 hodin.

„Dětský den pořádáme dlouhodobě prostřednictvím městské organizace známé pod značkou KulturaFM. Snažíme se přitom, aby byl program odlišný od těch v předchozích letech, nabízel zážitky a lákal co nejvíce návštěvníků. To se taky daří, v minulosti byly Dětské dny ve znamení punku, zvěřince, cirkusu, filmu nebo nafukovacích atrakcí,” řekl primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký.

Pro malé návštěvníky připravila KulturaFM program před pódiem, kde si mohli zazpívat, zatančit a pomazlit se s dinosaurem Barneym.

“Na pódiu zahraje skupina Noemiracles z Třince. Je to česká kapela s polskými kořeny, která je známá energetickou hudbou a chytlavými melodiemi. Spoustu zábavy si děti užijí na tanečním workshopu Taneční skupiny Dancepoint, která si připravila dinosauří tanec, a věříme, že se spousta dětí zapojí. Park zaplaví skákací hrady, ty dělají dětem vždy největší radost. Milé zážitky budou mít také z projížděk na ponících, krmení zvířátek v ohrádce a ze setkání s ptačími svěřenci sokolníků. Po dovádění venku si děti budou moci odpočinout v klidové zóně v sále Kina Vlast, kde se budou promítat animované filmy. Chystáme komentované prohlídky, promítací kabiny a dílničky, kde budeme tvořit papírové drobnosti i hračky s dinosauří tematikou,” vyjmenovala PR KulturyFM Michaela Davidová.

Pěkné počasí a bohatý program přilákal do sadů během dne stovky návštěvníků.

Anketa, návštěvníci: 1. “Určitě je to super pro děti, jsme spokojeni.” 2. “Přišel jsem tady s dětmi. Líbí se mi to tady. Děti šly na skákací hrad.”

Dětský den s dinosaury se vydařil a už teď jsme zvědaví, co organizátoři pro děti na jejich den vymyslí na příští rok.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy