Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Do Frýdku-Místku míří druhý ročník FM City Festu

Do města míří druhý ročník FM City Festu. Kromě toho, že do něj přináší řadu známých jmen hudební scény, oproti loňskému prvnímu ročníku nabídne i několik novinek, které návštěvníci jistě ocení.

O tom, že město v létě žije hudbou svědčí řada akcí od Mezinárodního folklorního festivalu, přes Sweetsen fest až po Jazz ve městě. Teď se nezadržitelně blíží nový open air festival FM City Fest, který má za sebou úspěšnou premiéru, a letos opět ovládne areál bývalé textilky Slezan na Staroměstské ulici, ovšem v daleko větším stylu.

“Zvětšujeme areál, oproti loňsku bude festival dvoudenní, myslím si, že tam bude našlapaný line up, máme další scény: máme třetí scénu, máme after party scénu, diskuzní scénu, kde budou různí stand up commedy vystupují, bude chillout zóna vevnitř, bude škola čepování piva, super gastro a máme i stanové městečko,” řekl organizátor FM City Festu Mirai Navrátil.

Také letos čeká na návštěvníky mimo jiné plejáda zvučných jmen současné hudební scény.

“Je tady letos Majk Spirit, Mandrage, David Koller, my s kapelou Mirai, Vypsaná fixa, Horkýže slíže, PSH, Pokáč, prostě spousta jmen, je tady přes 30 kapel,” vyjmenoval Mirai.

Konání festivalu stejně jako řadu jiných akcí podporuje i město.

“Město je tradičním podporovatelem kulturních akcí a i letos se rozhodlo podpořit FM City Fest, který bude probíhat již druhým rokem a program bude rozšířen na dva dny. Věřím, že si každý v tom programu najde své. Město podporuje tuto akci finančně proto, aby ta nabídka na festivalu mohla být ještě bohatší, aby si to návštěvníci užili a byli spokojeni,” náměstek primátora Frýdku-Místku Pavel Machala.

Nálož hudby a dalšího doprovodného programu vypukne v pátek 12. července a vyvrcholí o den později.
DOSON AZS s.r.o. - pracoviště Paskov - Celnice, kontaktní osoba pan Bc. Marián Kálna
Paskov
od 17 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

IBEX Security s.r.o. - pracoviště Frýdlant nad Ostravicí
Frýdlant nad Ostravicí
od 14 600 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště LIDL Horymírova a Frýdlantská
Frýdek-Místek
od 12 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků